I Komunia Święta

I Komunia Święta 30 listopada -0001 wyświetleń: 24891

I Komunia Święta - przygotowanie 2023-2024

Przygotowanie do I Komunii Świętej w Polskim Duszpasterstwie w Dublinie przy kościele św. Audoen'a oparte jest na katechezie rodzinnej. Spotkanie rodziców i dzieci odbywają się od połowy września do maja w odstępie około 3 tygodniowym. Rodzice wraz z dziećmi otrzymują  materiały, z którym należy się zapoznać ze zrozumieniem. Wspólne spotkania  są okazją do podsumowania i utrwalenia wiadomości przekazanych w rodzinie.

Przygotowanie do I komunii świętej to także wspólna, rodzinna modlitwa, uczestniczenie w liturgii, które może mieć miejsce w parafii irlandzkiej lub w kościele Duszpasterstwa Polskiego. Wymagana jest cotygodniowa praktyka uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii; jeśli praktyka ta ma miejsce w lokanej parafii irlandzkiej prosimy o zaświadczenie od proboszcza tej parafii.

mój kontakt: vus@chrystusowcy.pl

ost. aktualizacja: 2023-10-28