35statyczny * I Komunia Święta | Duszpasterstwo Polaków w Dublinie

I Komunia Święta

I Komunia Święta 1 stycznia 1970 wyświetleń: 8910

I Komunia święta - przygotowanie 2018-2019

Spotkanie organizacyjne dla rodziców odbędzie się 16 września po Mszy Świetej o godz. 12.30

Przygotowanie do I Komunii Świętej w Polskim Duszpasterstwie w Dublinie przy kościele św. Audoen'a oparte jest na katechezie rodzinnej. Spotkanie rodziców i dzieci odbywają się od połowy września do maja w odstępie około 3 tygodniowym. Rodzice wraz z dziećmi otrzymują  materiały, z którym należy się zapoznać ze zrozumieniem. Wspólne spotkania  są okazją do podsumowania i utrwalenia wiadomości przekazanych w rodzinie.

Przygotowanie do I komunii świętej to także wspólna, rodzinna modlitwa, uczestniczenie w liturgii, które może mieć miejsce w parafii irlandzkiej lub w kościele Duszpasterstwa Polskiego. Wymagana jest cotygodniowa praktyka uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii; jeśli praktyka ta ma miejsce w lokanej parafii irlandzkiej prosimy o zaświadczenie od proboszcza tej parafii

Daty spotkań:

16, 30 wrzesień

14, 28 październik

18, 25 listopad

9, 16 grudzień

Wstępna data I komunii zaplanowana jest na niedzielę  12 maja.

Obecność na spotkaniach jest obowiązkowa. Strata jednego spotkania to strata pakietu materiału i braku podsumowania w grupie dzieci. Dlatego proszę o takie zaplanowanie czasu przygotowania, by uniknąć nieobecności.

mój kontakt: vus@chrystusowcy.pl

w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy

ost. aktualizacja: 2018-09-14

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców