463rozdzialy 2018-09-21 16:02:28

Aktualności

Aktualności 29 września 2017 wyświetleń: 850

1 października - 26 niedziela w ciągu roku

ogłoszenia duszpasterstwa 

Ogłoszenia duszpasterskie

26 niedziela w ciągu roku

01.10.2017

1. W naszej wspólnocie witamy ks. Mateia Catargiu, chrystusowca, który po siedmiu latach posługi Polakom w Bukareszcie został skierwoany do pracy w Irlandii. Ksiedzu Mateiowi zyczymy wielu Bożych Łask w nowym miejscu posługi.

2. Biuro Duszpasterstwa czynne tylko w piątki i po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu. Spowiedź tylko przed Mszą święta.  

3.Zapraszamy do współtworzenia naszych scholek. Chętnych do wspólnego śpiewania wraz z dziećmi zapraszamy na próby w każdą niedzielę o godz. 10:30 w korytarzu przy kościele. Zaś próby scholi dorosłych o godz 17.00 w kościele. Szczególnie apelujemy o dołączenie do scholi dorosłych/

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach. Pierwszy czwartek w int. powołań kapłańskich i zakonnych, pierwszy piątek spowiedź od godz. 18.00, msza święta i nabożeństwo ku czci NSPJ. W sobotę msza święta o godz. 12.00

6. 7 października br. w 319 kościołach stacyjnych na terenie 22 diecezji na obrzeżach Polski nastąpi modlitwa różańcowa o pokój dla Polski i całego świata. „Różaniec do granic” jest kontynuacją ubiegłorocznej Wielkiej Pokuty, która zgromadziła 150 000 osób na Jasnej Górze. Tegoroczna modlitwa ma przyciągnąć nawet milion osób. W sobotę 7 października o godz. 12:00 zostanie odprawiona w kościele św. Audoen’a Msza św. a następnie  będą odmówione cztery części  różańca - pierwsze dwie za Polskę i kolejne dwie za Świat. Więcej info na naszej stronie.

7. Rozpoczynamy miesiąc różańcowy, nabożeństwa różańcowe każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej.

8. Spotkanie kręgu biblijnego w środę 4 października po Mszy Świętej wieczornej w salce św. Anny.

9. Kurs Nowe Życie zostanie przeprowadzony w kościele św. Audoen’a  27,28 
i 29 października przez grupę ewangelizacyjną ze Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody z Bielska Białej. Na kurs można zapisać się przez e-mail: biuro@kosciol-dublin.pl lub w Biurze Duszpasterstwa Polskiego przy kościele św. Audoen’a. Koszt od osoby €35.  Kurs koordynuje Beata Bargieł: michal.beata.bargiel@gmail.com; cell:085 763 7035.

10. Ks. Łukasz Przewieślik SChr został mianowany duszpasterzem Polaków 
w diecezji Raphoe w Donnegal. Ks. Łukasz kończy posługę duszpasterską przy kościele św. Audoen’a w Dublinie 29 października 2017. W niedzielę 29 października pożegnamy ks. Łukasza podczas Mszy św. o godz. 12:30. Parafianie którzy chcieliby złożyć z tej okazji dar mogą użyć do tego celu kopert wyłożonych na stoliku przy wyjściu z kościoła. 

11. 15 Października w Liberty Hall  Theatre odbędzie sie koncert z okazji 8-lecia działalności Zespołu „Koniczyna”. Więcej informacji w biuletynie i na plakacie przy wyjściu z koscioła.

12. Dr Anna Wieradzka-Pilarczyk, pracownik naukowy Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu prowadzi Badania tożsamości religijnej i otwartości na dialog międzyreligijny. Projekt prowadzony jest w różnych krajach Europy. 
W związku z tym prosimy o pomoc w tych badaniach w niedzielę 
1 października po Mszach św. przez wypełnienie ankiety które trwa ok. 
10 min.

13. Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzeniai zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

 

aktualizowano: 2017-10-27
cofnij drukuj do góry