Aktualności

Aktualności 5 stycznia 2019 wyświetleń: 517

6 stycznia- Uroczystość Objawienia Pańskiego

1 Rozpoczęliśmy duszpasterskie odwiedziny rodzin. W kościele przygotowane są kartki zgłoszeniowe. Wypełnione danymi prosimy złożyć podczas tacy lub przynieść osobiście do zakrystii. Z każdym, skontaktujemy się bezpośrednio i uzgodnimy dogodny termin.

 

2 6 stycznia, 13:30 tradycyjne polskie jasełka, przygotowane przez Instruktorów i Harcerzy 87 Polskiego Szczepu Harcerskiego w Dublinie.

 

 

 

3  Prosimy wolontariuszy o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła w sobotę 12 stycznia. Zaczynamy o godz. 10.00. Każda para rąk jest potrzebna.

 

 

4 W sobotę 12 stycznia odbędzie się spotkanie modlitwewne po Mszy św. o godz. 17:00

 

 

5 katecheza przygotowująca do i komunii świetej - kolejna katecheza odbędzie się 13 stycznia – 13:30 pierwsza grupa;  14:15 druga grupa.

 

 

6 Zachęcamy do codziennej lektury Słowa Bożego. Jednym z rozwiązań jest czytanie tekstów liturgicznych danego dnia. W naszym kościele w każdym miesiącu dostępny jest OREMUS – miesięcznik liturgiczny z tekstami czytań mszlanych, na każdy dzień miesiąca. Może warto pomyśleć nad duchową lekturą. Oprócz tekstów Słowa Bożego na każdy dzień. W Oremusie znajdziemy krótkie rozważania na każdy dzień i liturgiczną ciekawostkę.

 

 

 

aktualizowano: 2019-02-19
cofnij drukuj do góry