Aktualności

Aktualności 13 marca 2019 wyświetleń: 455

Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego – 24 - 25 marca 2019

W kościele św. Audoena, w niedzielę 24 marca w czasie Mszy św. o godz. 12.30 oraz w poniedziałek 25 marca w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego w czasie Mszy św. o godz. 11.00 i 19.00., będzie można złożyć przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Zachęcamy wiernych do tego wielkiego uczynku miłosierdzia!

Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego jest modlitwą wstawienniczą polegającą na wzięciu w duchową opiekę na 9 miesięcy nieznanego nam poczętego dziecka, którego życie jest zagrożone aborcją. Polega na odmawianiu jednej dziesiątki różańca świętego każdego dnia przez 9 miesięcy z rozważaniem tajemnicy życia Jezusa i Maryi oraz odmówieniem specjalnej modlitwy w intencji tego dziecka.

Dzieło duchowej adopcji powstało po objawieniach w Fatimie, stając się odpowiedzią na wezwanie Matki Bożej do modlitwy różańcowej, pokuty i zadośćuczynienia za grzechy, w roku 1987 została przeniesiona do Polski.

Duchowa adopcja skutecznie leczy głębokie zranienia wewnętrzne spowodowane grzechem aborcji a także pomaga ludziom młodym kształtować charakter, walczyć z egoizmem, odkrywać radość odpowiedzialnego rodzicielstwa.

aktualizowano: 2019-04-12
cofnij drukuj do góry