I Komunia Święta

I Komunia Święta 1 stycznia 1970 wyświetleń: 6069

Katechezy przygotowaujące do I komunii Świętej i spowiedzi rozpoczną sie od 20 września.

Przygotowanie do I Komunii Świętej w Polskim Duszpasterstwie w Dublinie przy kościele św. Audoen'a oparte jest na katechezie rodzinnej. Spotkanie rodziców i dzieci dobywają się od połowy września do maja w odstępie około 3 tygodniowym. Rodzice wraz z dziećmi otrzymują zakres materiału, z którym należy się zapoznać. Spotkania wspólne są okazją do podsumowania i utrwalenia wiadomości przekazanych w rodzinie.

Przygotowanie do I komunii świętej to także wspólna, rodzinna modlitwa, uczestnictwo w liturgii, które może mieć miejsce w parafii irlandzkiej czy w kościele Duszpasterstwa Polskiego. Wymagana jest cotygodniowa praktyka uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii, jeśli praktyka ta ma miejsce w lolaknej parafii irlandzkiej prosimy o zaświadczenie od proboszcza tej parafii.

Pierwsze spotkanie organizacyjne dla dzieci i rodziców 25 września po Mszy Świętej o 12.30.

Msza Święta inicjacyjna dla rodziców i dzieci rozpoczynających katechezę przed I Komunią Święta w niedzielę 9 października o godz. 12.30. Po Mszy Świętej katecheza w salce św. Anny.

Daty spotkań:

Terminy prób i spotkań z dziećmi przy stepującymi do I komunii

w duszpasterstwie Polskim w Dublinie

Maj 2017

Czwartek 04.05 godz. 20.00

Poniedziałek 08.05 godz. 19.30

Środa 10.05 godz. 19.30

Piątek 12.05 godz. 19.30

I spowiedź dzieci/ próba

Sobota 13.05 godz. 10.00

Sprzątanie i dekorowanie kościoła

Niedziela 14.05 godz. 12.30

Uroczystość I Komunii

/ spotykamy się w kościele o godz. 12.15

Obecność na spotkaniach jest obowiązkowa. Strata jednego spotkania to strata pakietu materiału i braku podsumowania w grupie dzieci. Dlatego proszę o takie zaplanowanie czasu przygotowania, by uniknąć nieobecności.

mój kontakt: lprzewieslik@gmail.com

w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontak telefoniczny lub mailowy z biurem

ost. aktualizacja: 2017-03-16

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców