Slideshow
7 czerwca - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
7 czerwca - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
1. Serdeczne podziękowania dla Scholi "Chwała Panu" i Strażników Audoena za przygotowanie wspaniałego koncertu i pikniku z okazji Dnia Dziecka w ubiegłą niedzielę.
2. Serdeczne podziękowania dla p. Joanny Aliny Stempel, oraz osób, które przygotowały i wzięły udział w Warsztatach Pisania Ikony. Niech Chrystus ukryty w obrazie obficie błogosławi.
3. Czerwiec jest szczególnym czasem poświęconym czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do wspólnego odmawiania litanii do Serca Jezusowego każdego dnia po wieczornej Eucharystii.
4. XXI Narodowa Pielgrzymka Polaków do Sanktuarium Matki Bożej w Knock odbędzie się w sobotę 13 czerwca 2026. Hasło pielgrzymki: „Uczniowie-Misjonarze”. Pielgrzymce przewodniczył będzie Przełożony Generalny Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej ks. Krzysztof Olejnik SChr. W sobotę 13 czerwca nie będzie Adoracji i Mszy Świętej o 6 pm.
5. W przyszły weekend w całej Archidiecezji druga taca przeznaczona jako Summer Dues. Summer Dues to coroczna, letnia zbiórka pieniędzy organizowana przez Archidiecezję Dublińską na rzecz wsparcia finansowego księży. Fundusze trafiają do tzw. Common Fund, z którego wypłacane są pensje dla duchownych posługujących w parafiach oraz emerytowanych.
6. Przypominamy, że od lipca Msze Święte w języku polskim będą sprawowane w kościele St Luke the Evangelist; Kilbarron Road; Kilmore West; Dublin 5; D05N765. Osoby chętne do pomocy w przeprowadzce prosimy o kontakt z księżmi.
7. Osoby pragnące wesprzeć finansowo nasz kościół i parafię, proszę zgłosić się do zakrystii po odpowiednie formularze. Więcej informacji w zakrystii.
8. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na ubezpieczenie kościoła: € 30. Łącznie zebrano: € 12,550.
Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby Duszpasterstwa Polskiego przy kościele św. Audoena. Niech Pan obdarzy Was swoją łaską i pokojem.
Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa, zdrowia i radości serca. Życzymy wszystkim błogosławionego i spokojnego tygodnia!
