Aktualności

Aktualności 15 lutego 2014 wyświetleń: 2262

6 niedziela okresu zwykłego

Słowa Twoje, Panie, są duchem i życiem. Ty masz słowa życia wiecznego.

 

Ogłoszenia duszpasterskie

16.02.2014

 

 1.     Dzisiejsza druga kolekta będzie przeznaczona na organizację ACCORD, która została powołana przez Konferencję Biskupów Irlandzkich do pomocy w duszpasterstwie narzeczonych, małżeństw i rodzin.

 2.     Kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek 21 lutego po Mszy Świętej wieczornej.

 3.     Serdecznie prosimy o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła, które zaplanowaliśmy na sobotę 22 lutego. Zaczynamy o godz. 10.00. Każda para rąk do pracy jest bardzo potrzebna. W tym miejscu chcemy też podziękować panom: Ryszardowi i Wojciechowi za naprawienie drzwi wejściowych do kościoła, które dzięki nim już spokojnie się zamykają i nie robią tak wielkiego hałasu. Dziękujemy.

 4.     W czwartek 20 lutego zapraszamy na pierwsze spotkanie duszpasterstwa przedsiębiorców –TALENT - dotyczące  etyki w miejscu pracy w oparciu o nauczanie Jana Pawła II i naukę społeczną Kościoła

 5.     Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w najbliższą w niedzielę 23.02 po Mszy Świętej o godz. 12.30

 6.     W ramach przygotowania do kanonizacji bł. Jana Pawła II zapraszamy 22-go lutego w sobotę, do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo błogosławionego Papieża. Msza Święta z godz. 18.00 z homilią opartą o nauczanie Jana Pawła II, po Mszy Świętej nabożeństwo, zakończone błogosławieństwem relikwiami.

 7.     Już dziś chcemy zaprosić wszystkich na Rekolekcje Wielkopostne, które odbędą się w naszej wspólnocie od Środy Popielcowej, od 5 do 9 marca. Poprowadzi je ks. Prof. Paweł Bortkiewicz SChr. Więcej informacji tutaj i w biuletynie.

 8.     Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

 

 

aktualizowano: 2014-02-22

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne