Aktualności 22 lutego 2014 wyświetleń: 3754

7 niedziela Okresu Zwykłego

Będziesz miłował....

23.02.201

1.    Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w pomoc w sprzątaniu naszej świątyni, przygotowując ją na niedzielę. Bóg Zapłać za poświęcony czas.

2.    Biskupi Polscy zachęcają wszystkich Polaków do modlitewnej solidarności w intencji pokojowego rozwiązania dramatycznego konfliktu na Ukrainie. Proponują aby najbliższy piątek, 28 lutego, był dniem modlitwy i postu w tej intencji. Zapraszamy na Mszę Świętą sprawowaną w tej intencji o godz. 19.00. Do wspólnej modlitwy dołączy się o. Vasyl Kornitsky, duszpasterz Ukraińców w Dublinie wraz ze wspólnotą. Zaś w przyszłą niedzielę, po każdej Mszy świętej zostanie przeporwadzona zbiórka, która zostanie przekazana Caritas Polska i Caritas Ukraina, aby na miesjcu zakupić potrzebne środki. Za modlitwę i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

3.    Kolejne spotkanie kręgu bibiljnego w środę 26 lutego o godz. 19.30. Serdecznie zapraszamy. Spotkanie nosi tytyuł: „Dlaczego św. Marek?“

4.    Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. dziś po Mszy Świętej o godz. 12.30

5.    Rekolekcje wielkopostne w naszej wspólnocie rozpoczynają się w środę popielcową 05 marca i potrwają do niedzieli 9 marca. Poprowadzi je ks. prof. Paweł Bortkiewicz SChr.  Temat rekolekcji: bł. Jan Paweł II – Świadek Boga i Świadek człowieka.  Więcej informacji tutaj

6.   Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

Poniżej niedzielny biuletyn.

aktualizowano: 2014-03-06