Wydarzenia Duszpasterstwa

Spotkanie z Tomaszem i Małgorzatą Terlikowskimi

Zapraszmy ... sobota 30 maja po Mszy Świętej.

Dzień Wspólnoty domowego Kościoła

30 i 31 maja odbędzie się dzień wspólnoty grup Domowego Kościoła z całej Irlandii. 12:30.

»

Dlaczego Polacy muszą emigrować? Spotkanie z Witoldem Gadowskim 18 kwietnia(sobota)2015, godz. 19:00, POSK, Fitzwilliam Place 20, Dublin 2

Pan Gadowski w tym tygodniu wraca do Polski z Iraku, w którym krecił film dokumentalny o prześladowaniu chrześcijan na bliskim wschodzie.

Wielki Tydzień

Ważne ogłoszenia

Polska Éire festival

Spotkanie odbędzie się w piątek 27 marca w budynku Arts Council przy 70 Merrion Square. W wydarzeniu wezmą udział polscy pisarze i poeci tworzący dla dzieci. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na nr. 087 3442299. Sinéad Mac Aodha, Director. Ireland Literature Exchange: Promoting Irish Literature Abroad.

Kiermasz Wielkanoncy

Zpraszamy niedziela 29 marca i sobota 4 kwietnia

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,