10-lecie przekazania kościoła

10-lecie przekazania kościoła 14 lipca 2016 wyświetleń: 7816

10-LECIE PRZEKAZANIA KOŚCIOŁA

W związku z uczczeniem 10 rocznicy przekazania kościoła św. Audoen’a Wspólnocie Polskiej w Dublinie, w niedzielę 25 września zostanie wykonany specjalny koncert. Chórzyści  z kościoła św. Audoen’a i innych polskich wspólnot duszpasterskich, zaprezentują pod batutą Doroty Józefiak koncert polskiej średniowiecznej i współczesnej muzyki sakralnej. Koncert będzie poprzedzony celebracją Mszy św. dziękczynnej o godz. 18:00, podczas której głównym celebransem i kaznodzieją będzie Arcybiskup Diarmuid Martin. Biskup Raymond Field, Przewodniczący Rady dla Imigrantów i Emigrantów przy Episkopacie Irlandii, ks Ryszard Głowacki, Przełożony Generalny Towarzystwa Chrystusowego, ks. Wojciech Świątkowski , Prowincjał Towarzystwa Chrystusowego w Wielkiej Brytanii i Irlandii, oraz inni księża będą  w koncelebrze. Kawa i herbata będą serwowane po koncercie.

ost. aktualizacja: 2016-09-08