Aktualności 30 listopada 2019 wyświetleń: 1421

1 grudnia-1 Niedziela Adwentu

I  niedziela Adwentu 01.12.2019

1. I czwartek, I Piątek, I Sobota miesiąca - W Pierwszy Czwartek - Modlitwa podczas  Mszy świętej w intencji powołań do kapłaństwa i życia zakonnego. Po Mszy świętej wieczornej – nabożeństwo przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.W Pierwszy Piątek - możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godziny 18.00. Po Mszy świętej - Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W Pierwszą Sobotę – zapraszamy na Mszę świętą o godz. 11.00. Po Mszy świętej różaniec.

2. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się w czwartek 5 grudnia po Mszy Świętej wieczornej. Kontynuujemy rozważania w oparciu o Ewangelię według św. Łukasza.

3. Katecheza przygotowująca do I Komunii Świętej odbędzie się 8 grudnia o godz. 13:30.

4. W przyszłą sobotę po Mszy świętej o godz.11:00 prosimy parafian o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła. Po sprzątaniu zapraszany na spotkanie przy kawie.

5. Od przyszłej niedzieli 8 grudnia rozpoczynamy zbiórkę kwiatów doniczkowych do dekoracji naszego kościoła na święta Bożego Narodzenia. Gwiazdy betlejemskie można zostawiać w zakrystii lub za balaskami po prawej stronie przy ołtarzu Matki Bożej.

6. Serdecznie zapraszamy parafian na kiermasz przedświąteczny, który odbędzie się w niedzielę 15 oraz 22 grudnia 2019 na placu naszego kościoła.

7. Kurs Przedmałżeński odbędzie się w naszej parafii 8 oraz 9 lutego 2020.

8. W styczniu 2020 w naszym Duszpasterstwie rozpocznie się kurs katechetyczny oraz kurs poradnictwa rodzinnego. Więcej szczegółów wkrótce. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na mejl: biuro@kosciol-dublin.pl

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!

aktualizowano: 2019-12-07