Aktualności 31 sierpnia 2024 wyświetleń: 39

1 września-XXII niedziela zwykła

XXII niedziela zwykła

1.09.2024

1. W tym tygodniu w liturgii kościoła obchodzimy:
3 września 2024 – wspomnienie obowiązkowe św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

W  niedzielę 1 września  zmiana tajemnic  Żywego Różańca po Mszy świętej  o godzinie  12:30

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwy za kapłanów i nowe powołania.

W piątek, Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W pierwszą sobotę zapraszamy na Mszę świętą o godz. 11.00. Po Mszy świętej Różaniec.

2. Zapisy na katechezę przygotowującą do Pierwszej Komunii Świętej w 2025 roku rozpoczęły się 13 lipca 2024 i będą trwały do 15 września 2024. Zapisy, dokonywane przez rodziców dziecka, przyjmujemy w zakrystii.

3. Rozpoczęliśmy zapisy na katechezę przygotowującą do Sakramentu Bierzmowania: grupa młodzieżowa (12-17 lat), grupa dorosłych (od 18 lat). Pierwsze spotkanie obu grup w piątek 20 września po Mszy św. o godz. 19:00 w kościele św. Audoena. Regularne uczestniczenie we Mszy św. w kościele św Audoena albo w lokalnej parafii i przystępowanie do Sakramentów jest warunkiem przyjęcia na kurs. Zapisy w zakrystii kościoła św. Audoena przed lub po Mszy św.

4. W niedzielę 15 września o godz. 11:00, Msza św. i błogosławieństwo na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy rodziców, dzieci i młodzież.

5.  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzieli udział w sprzątaniu Kościoła w sobotę 31 sierpnia.

Bóg zapłać za ofiary składane na Duszpasterstwo Polskie przy kościele św. Audoena.

aktualizowano: 2024-08-31