Aktualności 11 lipca 2015 wyświetleń: 2078

ogłoszenia duszpasterstwa

15 Niedziela Okresu Zwykłego

12.07.2015

1. Witamy w naszej wspólnocie duszpasterskiej wszystkich gości. W dzisiejszą niedzielę  są wśród nas: Ks. Waldemar Różycki z diec. Bydgoskiej, który odbywa kurs j. ang. w    Maynoot, Ks. Wojciech Drab z diec. Świdnickiej i Ks. Waldemar Cwynar z archdiec. Wrocławskiej, którzy przebywaja w Irlandii na wakacjach.

2. Bardzo dziękujemy za ofiary na pokrycie rachunku za ubezpieczenie kościoła: w tym roku rachunek wynosi 9,113.70 Euro. W ostatnią niedzielę wpłynęło 125 Euro. Do dzisiaj zebraliśmy 9,020 Euro.

3. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w j. angielskim  w dni powszednie o godz. 13:15 z wyjątkiem wtorków.

4. Triduum ku czci św. Anny odbędzie sie w naszym kościele 24-26 lipca. Msze św. w piątek i sobotę będą odprawione z tej okazji o godz. 20:00 w j. angielskim. W niedzielę 26 lipca Msza św. w j. angielskim na zakończenie Triduum zostanie odprawiona o godz. 16:00.

5. Biuro prawne które oferowało konsultacje w każdą druga niedzielę miesiąca o godz. 19:00 po Mszy św. wieczornej, zrezygnowało ze świadczenia tej usługi przy naszym kościele.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zostanie odprawione nabożeństwo do świętego Jana Pawła II z błogosławieństwem relikwiami.

6. 26 lipca po Mszach św. zbiórka „Akcja Ukraina” na pomoc dzieciom z Pnikut w Zachodniej Ukrainie, gdzie od 20 lat organizowane są przez lokalną parafie katolicką obozy letnie dla dzieci. Zbiórkę koordynuje dr. medycyny Pani Maria Garstka. Więcej informacji na naszej stronie internetowej. Więcej informacji tutaj.

7. Zapraszamy wolontariuszy  do sprzątania kościoła w  sobotę 18 lipca, na godz. 10:00.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2015-08-01