Aktualności 11 grudnia 2015 wyświetleń: 1643

ogłoszenia duszpasterstwa

3 Niedziela Adwentu

13.12.2015

1. Gościmy w naszej wspólnocie duszpasterskiej Prowincjała Chrystusowców z prowincji Brytyjskiej i Irlandzkiej, ks Wojciecha Świątkowskiego z Manczesteru, który przybył na wizytację księży chrystusowców posługujących w Dublinie.

2. Kurs ALPHA w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’a – 4 spotkanie w niedzielę 13 grudnia o godz. 19:00, po Mszy Św. wieczornej.

3. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30.

4. Nauki przedchrzcielne w piątek 18 grudnia, po mszy św. o godz. 19:00.

5. W każdy 1 czwartek miesiąca po Mszy św. wieczornej różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu wystawionego w monstrancji. W pozostałe czwartki różaniec i adoracja NS bez wystawienia do 20:30.

6. Następne 5 spotkanie grupy dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w piątek, 15 stycznia 2016 o godz. 19:45.

7. Dziękujemy grupie wolontariuszy za sprzątnięcie kościoła w sobotę 12 grudnia. Prosimy jednoczenie o pomoc w przyszłą sobotę przy ustawianiu dekoracji na święta o godz. 10:00.

8. Kiermasz przedświąteczny odbywa się się  wniedziele 13 i 20 grudnia, w godzinach od 9:30 – 15:00.

9. Opłatki na stół wigilijny można wziąć z koszyka przy ołtarzu Matki Bożej.  Do nabycia są także świece Caritas Polska. 3 euro od świecy zostanie przesłane do Polski na cele Caritasu. Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na wydatki związane z działalnością duszpasterstwa.

10. Dzisiejsza 2 taca przeznaczona jest na organizację Saint Vincent de Paul (Towarzystwo Św. Wincentego a’Paulo).

11. W przyszłą niedzielę młodzież ze wspólnot Neokatechumenalnych w Dublinie będzie rozprowadzać świece i kalendarze. Ofiary składane z tej okazji będą przeznaczone na udział tej młodzieży w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w przyszłym roku.

12. Spowiedź przedświąteczna w poniedziałek, wtorek i środę 21, 22 i 23 grudnia – w biuletynie podane są dokładne godziny.

13. Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci.

aktualizowano: 2015-12-12