Aktualności 12 lutego 2022 wyświetleń: 673

NIEDZIELA 13.2.2022

Szósta Niedziela zwykła

1.  Dziękujemy za ofiary składane na pokrycie wydatków związanych
z utrzymaniem naszego kościoła.

W ostatnią niedzielę listopada została przeprowadzona przy kościele zbórka w celu wsparcia rodziny zmarłego Waldemara Płoszaja, który należał do naszego Duszpasterstwa. Aneta Płoszaj, wdowa po zmarłym Waldemarze, przysłała podziękowanie darczyńcom:

Moi Drodzy
Dziękuję Wam za Msze święte ofiarowywane za mojego męża, za modlitwę w intencji naszej rodziny a także za Wasze wsparcie finansowe.
Jesteście dowodem na to, że Bóg nigdy nie zostawia nas samych ale nieustannie przychodzi z pomocą i pocieszeniem.
Dziękuję Wam, którzy znaliście Waldka za tak ciepłe i życzliwe wspomnienia o nim, niejedną wylaną łzę a także wsparcie duchowe dla mnie i córek.
Dziękuję Wam, którzy mimo że nas nie znacie, pochyliliście się nad naszym losem.
W dniu odejścia Waldka, podczas Mszy świętej, ksiądz powiedział ,, Niech wypełnianie woli bożej będzie ważniejsze od naszego cierpienia,,.
Wiem, że zyjac według tych słów doświadczymy prawdziwej miłości, radości
i pokoju. Wtedy nasze życie zawsze ma sens!
Niech Bóg wynagrodzi Wam dobro, które od Was otrzymaliśmy, niech obdarza potrzebnymi łaskami a Maryja prowadzi i strzeże na drodze do wiecznego szczęścia.
Po ludzku zaś przytulam Was Wszystkich, ofiarowuje codziennie naszemu Ojcu
i dziękuję za Waszą piękna postawę miłości wobec bliźniego.
Wszystkich pragnę mocno zapewnić że Walduś żyje! i równie mocno troszczy się
o nas z Nieba♥️
Z modlitwą i wdzięcznością Aneta Ploszaj z córkami  Lenką, Anielką i Hanią.

My Dear
Thank you all for the Holy Masses offered for my husband, for the prayer in the intention of our family and for your financial support.
You prove that God never leaves us on our own but comes to us with help and consolation. Thank you all who knew Waldek for such warm and kind-hearted memories of him, for your tears and spiritual support for me and my daughters.
Thank you all who don’t know us for offering us a helping hand. On the day of Waldek’s departure, the priest said during the Holy Mass, ‘Let the fulfilment of God’s Will be more important from our suffering’.
I know that when we live according to these words, we will experience true love, joy and peace. Then our life will always make sense. Let the Lord reward you for the kindness we received from YOU and let him bestow similar favours on you, and let the Holy Mary guide you and protect you on your way to the eternal happiness.
And last but not least, let me simply hug you all, offer you to our Lord and thank you for your love towards your neighbour. Let me assure all of your that Waldek lives and takes good care of us from Heaven.
With prayer and gratitude - Aneta with Lenka, Anielka and Hania Płoszaj

aktualizowano: 2022-03-04