Aktualności

Aktualności 15 czerwca 2019 wyświetleń: 326

16 czerwca-Uroczystość Najświętszej Trójcy

Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Najświętszej Trójcy 
16.06.2019

 

1 Zapraszamy do wspólnego odmawiania litanii do Serca Pana Jezusa każdego dnia po wieczornej Eucharystii.

2 Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody organizuje kurs dla mężczyzn ,,Józef cichy bohater” w dniach od 28 do 30 czerwca. Informacje można uzyskać w zakrystii.

3 W tym roku Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) przypada w czwartek, 20 czerwca. W Irlandii świetujemy ją w niedzielę, 23 czerwca. Jak co roku, chcemy publicznie wyznać wiarę w obecność Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i przejść ulicami wokół kościoła w procesji Eucharystycznej. Już dziś prosimy wiernych o pomoc w przeprowadzeniu procesji. Więcej informacji oraz zgłoszenia w zakrystii.

4 W sobotę, 22 czerwca Ruch Światło-Życie rejonu Dublin oraz Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody zakończy rok formacyjny. Z tej okazji zapraszamy na Mszę św. o godz. 17:00 oraz nabożeństwo uwielbienia zaraz po Mszy. Będziemy dziękować Bogu za owoce mijającego kolejnego roku formacji oraz prosić o potrzebne łaski
i błogosławieństwo na letnie wyjazdy rekolekcyjne.

5 Od przyszłej niedzieli, 23 czerwca 2019, rozpoczynamy zapisy dzieci na katechezę przygotowującą do I Komunii Świętej. Zapisy, które prosimy składać osobiście w zakrystii, będą trwały do końca sierpnia. Po upłynięciu tego czasu nie będzie możliwości zapisania dziecka na kurs przygotowujący.

 6 We wtorek 18 czerwca nie będzie sprawowana Msza św. o godzinie 19:00.

7 Serdecznie prosimy Parafian o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła w sobotę, 22 czerwca 2019. Rozpoczynamy o godzinie 10:00. Każda para rąk jest potrzebna.

8 Bóg zapłać za wszystkie ofiary oraz składane w kopertach, które są przeznaczone na bezpośrednie utrzymanie i ubezpieczenie naszego kościoła.

 

 

aktualizowano: 2019-07-20

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne