Aktualności

Aktualności 17 grudnia 2021 wyświetleń: 307

19 grudnia-IV Niedziela Adwentu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

MSZE ŚW. ODPRAWIAMY W KOŚCIELE ŚW. AUDOEN’A WEDŁUG ROZKŁADU
SPRZED PANDEMII (PORZĄDEK MSZY ŚW.  PODANY JEST NA GŁÓWNEJ STRONIE WITRYNY). 

OBOWIĄZUJE ZAKŁADANIE MASECZEK NA TWARZ I ZACHOWYWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO 2 METRY. PODCZAS MSZY ŚW. PUBLICZNYCH.
W CZASIE PANDEMII KOMUNIA ŚW. JEST UDZIELANA NA RĘKĘ. 

 Do sakramentu Pokuty będzie można przystępować od poniedziałku do piątku 
w godz. 18:00 - 18:50; w soboty 16:00 - 16:50, w niedziele 8:45-9:20 
oraz 17:00-17:50. Spowiedź będzie nadal odbywała się w zakrystii. 

NIEDZIELA 19.12.2021

Ogłoszenia duszpasterskie

Boże Narodzenie

 

 1. Rekolekcje adwentowe  głosi w naszym Duszpasterstwie
  o. Waldemar Gonczaruk, redemptorysta. Rozważania adwentowe będą głoszone
  w niedzielę na wszystkich Mszach św. Okazja do spowiedzi w 4 Niedzielę  Adwentu przed każdą Mszą św. Ofiary na pokrycie kosztów rekolekcji prosimy składać do skarbonki  przy wejściu do kościoła
 2. W piątek 24 grudnia Msza św. będzie odprawiona o godz. 11:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 19:00.
 3. Pasterka zostanie odprawiona w kościele św. Audoena o godz. 24:00.
  W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia, Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego, tj., 9:30, 11:00, 12:30, 18:30.
 4. W niedzielę 26 grudnia w Uroczystość Świętej Rodziny zapraszamy pary małżeńskie do odnowienia ślubów małżeńskich. Ceremonia odnowienia ślubów małżeńskich odbędzie się w naszym kościele podczas wszystkich Mszy św.,  godz. 9:30, 11:00, 12:30 i wieczorem o godz. 18:00.
 5. Zakładanie maseczek i utrzymywanie dystansu społecznego obowiązuje podczas każdej Mszy św.Zgodnie z poleceniem naszego Arcybiskupa Komunia św. jest w naszym kościele udzielana na rękę. 
 6. Dziękujemy wolontariuszom za prace wykonane w piątek i sobotę 17 i 18 grudnia przy dekoracji i przygotowaniu naszego kościoła na Święta Bożego Narodzenia oraz wszystkim którzy przynieśli kwiaty lub złożyli ofiary na zakup dekoracji. Jesteśmy zbudowani hojnością z jaką ofiarowali oni czas, talent, pieniądze i materiały potrzebne na ten cel. Dziękujemy za ofiary składane na pokrycie wydatków związanych z utrzymaniem naszego kościoła. W ostatnim czasie zostało zakupione  3 tys. litrów oleju do ogrzewania kościoła, koszt
  €2,040. Bardzo prosimy o składanie ofiar na ten cel w kopertach z napisem “Ofiara na ogrzewanie”. 
 7. Słowa uznania kieruję do scholi dziecięcej z naszego kościoła, ich rodziców
  i opiekunki scholi Doroty Szlachta. Schola pięknie wykonała kilka utworów muzycznych podczas Mszy św. której przedniczył Arcybiskup Dermot Farrel, Ordynariusz Diecezji Dublińskiej. Dziękuję Robertowi i Józefowi za obsługę techniczną pokazu sajdów przedstawiających historię Rodziny św. Anny przy naszym kościele oraz służbie ołtarza, Jerzemu, Januszowi i Józefowi. 
 8. Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku przeżytego w zdrowiu w obecności Emmanuela! Z opłatkiem w ręku, serdeczną modlitwą w sercu i z pasterskim błogosławieństwem życzą chrystusowcy z kościoła św. Audoen’a.


aktualizowano: 2021-12-31

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2022 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne