Aktualności 17 lipca 2015 wyświetleń: 1915

ogłoszenia duszpasterstwa

16 Niedziela Okresu Zwykłego

19.07.2015

1. Triduum ku czci św. Anny odbędzie sie w naszym kościele 24-26 lipca. Msze św. w piątek i sobotę będą odprawione z tej okazji o godz. 20:00 w j. angielskim. W niedzielę 26 lipca Msza św. w j. angielskim na zakończenie Triduum zostanie odprawiona o godz. 16:00.

2. W niedzielę 19 lipca po Mszy św. wieczornej zostanie odprawione nabożeństwo do świętego Jana Pawła II z błogosławieństwem relikwiami.

3. 26 lipca po Mszach św. zbiórka „Akcja Ukraina” na pomoc dzieciom z Pnikut w Zachodniej Ukrainie, gdzie od 20 lat organizowane są przez lokalną parafie katolicką obozy letnie dla dzieci. Zbiórkę koordynuje dr. medycyny Pani Maria Garstka. Więcej informacji tutaj

4. Nasz wspólny Dom Boży – kościół. Bóg zapłać wolontariuszom za sprzątnięcie kościoła w  sobotę 18 lipca. Jest to grupa, która w pełni zasługuje na wdzieczność i najwyższe słowa uznania ze strony wszystkich należących do Naszego Duszpasterstwa. Możemy ocenić pracę tej nielicznej grupy osób w każdą niedzielę modląc się w przygotowanym i przyozdobionym kwiatami kościele.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2015-08-01