Aktualności 18 stycznia 2020 wyświetleń: 1424

19 stycznia-II Niedziela w ciągu roku

Ogłoszenia duszpasterskie 19.01.2020
2 niedziela zwykła

1.Trwają odwiedziny kolędowe. Kartki ze zgłoszeniem chęci przyjęcia wizyty duszpasterskiej znajdują się na stoliku pod chórem. Wypełnione zgłoszenia prosimy składać podczas tacy lub w zakrystii. Z każdą zgłoszoną osobą skontaktujemy się bezpośrednio w celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty.

2. 25 stycznia 2020 w naszym Duszpasterstwie rozpocznie się kurs katechetyczny oraz kurs poradnictwa rodzinnego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na mejl: biuro@kosciol-dublin.pl

3.Kurs przedmałżeński odbędzie się w naszej parafii w dniach 8-9 lutego 2020.

4.Trwa zbiórka funduszy na zakup oleju do ogrzewania naszego kościoła. Koperty na ten cel są wyłożone na stoliku pod chórem. Ofiary w kopertach można składać podczas tacy lub do skarbon pod chórem i na końcu ławek.

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy dobrej niedzieli