Aktualności 18 stycznia 2014 wyświetleń: 3483

2 Niedziela Okresu Zwykłego

2 Niedziela Okresu Zwykłego

19.01.2014

1.    Dziś Światowy Dzień migranta i uchodźcy. Kościół kieruje naszą uwagę na szanse i zagrożenia jakie niesie za sobą wybór emigracyjnego życia. Papież Franciszek, podobnie jak poprzednicy napisał orędzie na ten dzień nadając mu tytuł: „Migranci i uchodźcy, ku lepszemu światu” Całe orędzie można pobrać z naszej strony.

2.    Kontynuujemy rozpoczętą przed tygodniem zbiórkę na ogrzewanie naszego kościoła. Ofiary można składać po każdej Mszy Świętej. W ubiegłym tygodniu zebraliśmy 1100€, do zebrania zostało jeszcze ok. 900€, aby opłacić zamówiony olej opałowy.

3.    Dziś po Mszy Świętej o godz. 12.30 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej  i ich rodziców .

4.    Przy wyjściu z kościoła są do zabrania mapki z miejscami parkingowymi, darmowymi w niedzielę, w sąsiedztwie naszego kościoła. Ponawiamy apel aby nie blokować siebie nawzajem na naszym przykościelnym parkingu i zawsze zostawiać dostęp do podjazdu dla wózków i przejezdną bramę.

5.    Najbliższy kurs przedmałżeński odbędzie się w naszej wspólnocie w dniach 14-16 marca 2013. Szczegółowy plan w biuletynie i na stronie internetowej.

6.    Zapraszam do nowego sposobu otrzymywania naszego biuletynu CREDO. Napisz do nas na adres: biueltyncredo@gmail.com. Gotowy numer biuletynu w formie PDF otrzymasz na swoją skrzynkę w każdą sobotę.

7.    Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia

aktualizowano: 2014-01-31