Aktualności 1 czerwca 2019 wyświetleń: 1667

2 czerwca-Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
                                        2.06.2019

1 Zapraszamy do wspólnego odmawiania litanii do Serca Pana Jezusa każdego dnia po wieczornej Eucharystii.

2 W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwy za kapłanów i nowe powołania. W piątek, Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3 W niedzielę, 9 czerwca 2019 obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

W Wigilię Uroczystości, w sobotę 8 czerwca,  od godz. 18.00, zapraszamy serdecznie wiernych na czuwanie modlitewne.

4 Kolejne Spotkanie Kręgu biblijnego odbędzie się w czwartek 6 czerwca po Mszy św. wieczornej.
Kontynuujemy rozważanie w oparciu o Ewangelię św. Łukasza.

XIV Narodowa Polska Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Knock odbędzie się 8 czerwca 2019. Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest: “Maryja działająca w mocy Bożego Ducha”. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Ryszard Głowacki, przełożony generalny Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii. Wyjazd 7:30 rano, powrót o godz. 21:00. Zapisy z opłatą 20 euro w zakrystii.

6 Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody organizowuje kurs dla mężczyzn ,,Józef cichy bohater” w dniach od 14 do 16 czerwca. Informacje można uzyskać w zakrystii.

7 Bóg zapłać za wszystkie ofiary oraz składane w kopertach, które są przeznaczone na bezpośrednie utrzymanie i ubezpieczenie naszego kościoła.

aktualizowano: 2019-06-22