Aktualności 18 grudnia 2015 wyświetleń: 1745

ogłoszenia duszpasterstwa

4 Niedziela Adwentu

20.12.2015

1. Spowiedź przedświąteczna w poniedziałek, wtorek i środę 21, 22 i 23 grudnia – od godz. 18 do 20.

2. Przed Pasterską, w Dzień Bożego Narodzenia i 27 grudnia w Niedzielę Świętej Rodziny nie będzie okazji do spowiedzi z wyjątkiem osób ciężko chorych w szpitalach.

3. Pasterka w naszym kościele o północy. W pierwszy i drugi dzień świąt porządek Mszy św. niedzielny.

4. Od 21 grudnia do końca roku nie będzie Mszy św. o godz. 13:15 w dni powszednie w jęz. angielskim z wyjątkiem wtorku 22 i 29 grudnia. Msze św. w dni powszednie w jęz. polskim bez zmian.

5. Ostatni w tym roku Kurs ALPHA w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’a odbędzie się w niedzielę 20 grudnia o godz. 19:00, po Mszy Św. wieczornej. Na następne spotkanie Kursu ALPHA zapraszamy w Nowym Roku w niedzielę 10 stycznia o godz. 19:00.

6. Następne 5 spotkanie grupy dorosłych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w piątek, 15 stycznia 2016 o godz. 19:45.

7. Dziękujemy grupie wolontariuszy za ustawienie dekoracji świątecznych w sobotę 19 grudnia. Prosimy jak w ubiegłym roku o ofiarowanie kwiatów  Poinsettia (Bethlehem Star) do żłóbka i na ołtarze.

8. Kiermasz przedświąteczny odbywa się  w dzisiejszą w niedziele w godzinach od 9:30 – 15:00.

9. W dzisiejszą niedzielę członkowie wspólnot Neokatechumenalnych z Dublina będą rozprowadzać świece i kalendarze. Ofiary składane z tej okazji będą przeznaczone na udział młodzieży z tych grup w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w przyszłym roku.

10. Opłatki na stół wigilijny można wziąć z koszyka przy ołtarzu Matki Bożej.  Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na wydatki związane z działalnością duszpasterstwa.

11. W tym roku zapraszamy do wsparcia wigilijnego dzieła pomocy dzieciom organizowanego przez Caritas Polska. W naszym duszpasterstwie rozprowadzamy świece, z których dochód przeznaczony jest dla Caritas. Minimalna cena świecy to 3 euro za dużą i 2 euro za małą. Świece znajdują się obok ołtarza MB.

12. Karty na tegoroczną kolędę znajdują się przy wyjściu z kościoła. Wypełnione karty prosimy zwracać w zakrystii, bezpośrednio u księży lub podczas zbierania tacy. Odwiedziny kolędowe chcemy rozpocząć w tym roku po świętach.

13. Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitewnej pamięci.

aktualizowano: 2015-12-20