Aktualności 22 kwietnia 2018 wyświetleń: 1351

22 kwietnia - 4 Niedziela wielkanocna Ogłoszenia duszpasterstwa »

4 Niedziela Wielkanocna

22.04.2018

1.      Od 14 kwietnia wieczorna Msza św. w soboty jest odprawiana o godz. 17:00.

2.      Irlandcy obrońcy nienarodzonych apelują o pomoc w zawieszaniu plakatów. Koordynatorem zawieszania plakatów w Północnym Dublinie jest Enda Nolan. Jego tel: 085 1471558. Potrzebuje on pomocy wolontariuszy i będzie wdzięczny za każdą pomoc. Chętnych prosimy o zgłoszenie sie telefoniczne do Enda Nolan.

3.      Szkoła Ewangelizacji zaprasza na spotkanie modlitewne w sobotę 28 kwietnia po Mszy św. o godz. 17:00.

4.      XIII Narodowa Polska Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Knock odbędzie się 9 czerwca 2018. Hasłem tegorocznej pielgrzymki jest: “Rodzina miejscem głoszenia Ewangelii i przeżywania wspólnoty z Chrystusem. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Paweł Bandurski, przełożony prowincjalny prowincji Towarzystwa Chrystusowego w Ameryce Północnej. Wyjazd 7:30 rano, powrót o godz. 21:00. Zapisy z opłatą 20 Euro w zakrystii.

5.      Uroczystość I Komunii świętej w kościele św. Audoen’a odbędzie się w niedzielę 13 maja o godz. 12:30.

6.      Rocznica I Komunii świętej odbędzie się w niedzielę 20 maja o godz. 11:00.

7.      Pielgrzymka do Meksyku organizowana przez Duszpasterstwo w lutym nie doszła do skutku, ze względów pogodowych. Nowy termin pielgrzymki to 15-26 października 2018. Jest kilka wolnych miejsc. Jeśli ktoś jest zainteresowany wspólnym pilgrzymowaniem do sankutarium MB w Guadalupe proszę o bezpośrednie kontakt z ks. Łukasz w najbliższych dniach.

8.      Dziękujemy wolontariuszom za sprzątanie kościoła w ubiegłą sobotę.

9.  W dzisiejszą niedzielę odbywa się Kurs Przedmałżeński w naszym Duszpasterstwie.

10.  Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Niech Dobry Bóg otacza Was swoim błogosławieństwem i umacnia Waszą codzienność swoją obecnością. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

aktualizowano: 2018-05-13