Aktualności

Aktualności 21 września 2019 wyświetleń: 365

22 września - XXV Niedziela w ciągu roku

Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela w ciągu roku - 22.09.2019

  1. W sobotę, 28 września 2019 odbędzie się spotkanie modlitewne po Mszy św. o godz. 17:00 przygotowane przez Szkołę Ewangelizacji Cyryl i Metody

  2. W niedzielę, 29 września 2019 odbędzie się katecheza przygotowująca do I Komunii Świętej. Pierwsza grupa - 13:30, druga grupa - 14:15.

  3. Zapraszamy na Kurs Nowe Życie, który odbędzie się 18-20 października 2019. Więcej informacji na stronie internetowej naszego Duszpasterstwa: http://kosciol-dublin.pl/

  4. W ostatni weekend października wspólnota „Spotkania Małżeńskie” organizuje rekolekcje podstawowe dla małżeństw sakramentalnych. Dotyczą one budowania więzi między małżonkami, służą budowaniu jedności małżeńskiej, a niekiedy mogą być pomocne dla par z trudnościami w dialogu. Więcej informacji na plakacie na drzwiach w kruchcie koscioła.

  5. W niedzielę, 29 września 2019, w ramach uroczystości upamiętniających 40. rocznicę pielgrzymki św. Jana Pawła II do Irlandii, zapraszamy wiernych do uczestnictwa w krótkim nabożeństwie po każdej Mszy Świętej (Litania do św. Jana Pawła II oraz błogosławieństwo relikwiami).

  6. W korytarzu naszego kościoła są wystawione książki do nauki j. polskiego dla dzieci oraz gry planszowe, które pochodzą z magazynu dawnej pierwszej Polskiej Szkoły Sobotniej w Dublinie, która działała przy kościele św. Audoen’a. Wyłożone materiały nie są wycenione. Za książki i gry prosimy o złożenie dobrowolnej ofiary do skarbonki na ubezpieczenie kościoła. Skarbonka znajduje się na końcu ławek.

  7. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w jakimkolwiek stopniu w sprzątanie naszego kościoła wczoraj oraz w ciągu ostatnich tygodni, ofiarując swój czas, siły, talenty i umiejetności, a także za wsparcie finansowe. Serdeczne Bóg zapłać!

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!

aktualizowano: 2019-10-05

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne