Aktualności 22 sierpnia 2015 wyświetleń: 1820

ogłoszenia duszpasterstwa

21 Niedziela Okresu Zwykłego

23.08.2015

1. Formularz zapisu do Duszpasterstwa dostępny jest w zakrystii i w Biurze Duszpasterstwa.

2. U Ksawerego mieszkającego z rodzicami w Polsce zdiagnozowano siatkówczaka, raka na obydwu oczach. W Polsce nie ma skutecznej terapii, która uzdrowiłaby chłopca i jego oczy. W chwili obecnej pobiera chemioterapię, jednak jeśli to nie podziała jedynym ratunkiem jest usunięcie obydwu oczu. W USA znajduje się klinika dra Abramsona, która uleczyła już grono osób, w tym trójkę polskich dzieci. Dr Abramson zgodził się przyjąć Ksawerego na leczenie. Niestety kwota, którą rodzice muszą zapłacić to niemalże 300,000 euro (1,180,000 złotych). Zwracamy się z prośbą o wsparcie Ksawerego w walce o jego wzrok i życie. Jeżeli ktokolwiek z Was mógłby nas wesprzeć w jakikolwiek sposób, to bardzo prosimy. Szczegóły możliwości pomocy znajdują się na ulotkach znajdujących się na stoliku przy wyjściu z kościoła.”

3. Powstaje 4 Krąg Domowego Kościoła, któremu będzie asystował o. Bartłomiej Parys SVD (werbista). Spotkanie kontaktowe nowego kręgu będzie w kościele św. Audoena, w sobotę 19 września o godz. 19:00.

4. Osoby które wypełniły ankiety rozdawane przez pana Mateusza Szast, doktoranta z KULu, moga zostawić je w zakrystii.

5. Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła. Sobota 29 sierpnia, zaczynamy jak zawsze o 10.00.

6. Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2015-09-04