Aktualności 23 lipca 2016 wyświetleń: 1416

24 lipca - 17 niedziela w ciagu roku

17 Niedziela w Okresie Zwykłym

24.07.2016

1. Triduum ku czci św. Anny: 24, 25, 26 lipca (niedziela godz. 16:00, poniedziałek i wtorek) o godz. 20.00. Msze św. w j. angielskim, nowenna i błogosławieństwo relikwiami św. Anny.
  2. Prosimy członków Biblioteki św. Audoen’a o zwrot wypożyczonych książek. Można je zostawić w zakrystii lub przekazać bezpośrednio naszym bibliotekarzom.
  3. W lipcu i w sierpniu biuro duszpasterstwa będzie czynne w każdy piątek od 15.00 do 17.30 oraz po telefonicznym umówieniu od poniedziałku do piątku po Mszy wieczornej.
  4. Wspólnota polska z Cork zwraca sie z prośbą do wspólnoty Polaków
    z Dublina o pomoc rodzinie, która stała się ofiarą irlandzkiego systemu prawnego. Rodzic, który próbował chronić dziecko został ukarany najwyższą karą, a mianowicie oddaleniem dziecka z domu rodzinnego. Niewielu ludzi potrafi mierzyć sie z taką sytuacją. Znaleźliśmy fundację, która zapewnia opiekę prawną. Prosimy o pomoc w uzbieraniu funduszy. Sytuacja jest dramatyczna. Dziękujemy za każdy gest solidarności. Wiecej informacji na temat tej sprawy i możliwości udzielenia pomocy finansowej mozna znaleźć w ulotkach zatytułowanych: W SPRAWIE MATKI KTÓREJ ZABRANO DZIECKO. Ulotki dostępne na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  5. Prosimy wolontariuszy o pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę 30 lipca o godz. 10:00.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie. Także wszystkim udającym się na wakacje życzymy bezpiecznych podróży i dobrego wypoczynku.

aktualizowano: 2016-08-13