Aktualności 25 kwietnia 2015 wyświetleń: 2042

Ogłoszenia duszpasterstwa
 4 Niedziela Wielkanocna
19.03.2015

1.     Krąg biblijny w środę 29 kwietnia po mszy wieczornej.

2.     Spotkanie po pielgrzymkowe dla uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej w niedzielę 10 maja po Mszy Świętej wieczornej w salce świętej Anny. Zapraszamy też wszystkich do obejrzenia galerii zdjęć ze zdjęciami z pielgrzymki na stronie Duszpasterstwa.

3.     Rozpoczynamy przygotowania do wyjazdu na Światowe Dni młodzieży, które odbędą siew Krakowie w 2016 roku. Więcej informacji na stronie Duszpasterstwa w zakładce ŚDM Kraków. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.

4.     Nabożeństwa majowe od 1 maja po Mszy Świętej wieczornej.

5.     Tegoroczna pielgrzymka do Knock odbędzie się 13 czerwca. Wyjazd o godz. 7:30 rano, powrót o godz. 21:30. Zapisy z opłatą 20 Euro w zakrystii.

6.     Kurs Przedmałżeński w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’s zostanie przeprowadzony 19, 20 i 21 czerwca. Zgłoszenia proszę składać drogą
e-mailową lub osobiście.

7.     Konsultacje prawnicze będą odbywały się w niedzielę 19 kwietnia i w nastepne niedziele po mszy św. od godz. 13.30 do 14:30, w biurze Duszpasterstwa Polskiego przy kościele św. Audoen'a, 14 High Street, Dublin 8. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej naszego Duszpasterstwa lub bezpośrednio w biurze po mszy św. o godz. 12:30.

8.     Dziś II taca  przeznaczona jest na Priesthood Sunday (wsparcie akcji zwiększenia liczby kapłanów w Kościele).

9.      Bardzo prosimy o ofiary na pokrycie rachunku za ubezpieczenie kościoła: w tym roku rachunek wynosi 9,113.70,62 Euro. Z ofiar z okazji święcenia pokarmów i innych indywidualnych donacji zebraliśmy na tel cel 1,848 Euro. Do zebrania pozostało nam 7,265.70 Euro. Jeżeli 600 osób złoży po 12 euro będziemy mieli potrzebna sumę. Ofiary będą zbierane od przyszłej niedzieli.

10.  Życie Wspólnoty: Wydarzenia Duszpasterstwa:

a.)  Badania socjologiczne nad zadaniami rodziców chrzestnych na Mater Dei Institute of Education.

b.) Crosscare program towarzyszenia osobom samotnym - Befriending Programme.

11.  Serdecznie dziękujemy grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na spotkania liturgiczne. Bóg zapłać.

12.  Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2015-05-15