Aktualności

Aktualności 24 lipca 2015 wyświetleń: 1094

26 lipca - XVII niedziela w ciągu roku

ogłoszenia duszpasterstwa

Ogłoszenia Duszpasterskie

17 Niedziela Okresu Zwykłego

26.07.2015

1. W naszym kościele odbywa się Triduum ku czci św. Anny. Msze św. W niedzielę 26 lipca Msza św. w j. angielskim na zakończenie Triduum zostanie odprawiona o godz. 16:00.

2. 26 lipca po Mszach św. zbiórka „Akcja Ukraina” na pomoc dzieciom z Pnikut w Zachodniej Ukrainie, gdzie od 20 lat organizowane są przez lokalną parafie katolicką obozy letnie dla dzieci. Zbiórkę koordynuje dr. medycyny Pani Maria Garstka. Więcej informacji na naszej stronie internetowej. 

3. W Biuletynie Duszpasterstwa wyjaśnione są powody zarejestrowania się w Duszpasterstwie Polskim przy kościele sw. Audoen’a. Wiele osób należy do Duszpasterstwa przez uczestniczenie w życiu tej wspólnoty, część osób dopiero zaczęło przychodzić do naszego kościoła. Zarejestrowanie w jednym i w drugim wypadku polega na zadeklarowaniu tego faktu i podaniu podstawowych danych dotyczących przyjętych sakramentów. Formularz zapisu do Duszpasterstwa dostępny jest w zakrystii i w Biurze Duszpasterstwa.

4. W niedziele 2 sierpnia zostanie otwarta wystawa upamiętniająca bohaterstwo powstańczej Warszawy na placu przykościelnym.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 12:30 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji poległych w czasie Powstania Warszawskiego. 

6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

 

aktualizowano: 2015-08-01

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne