Aktualności

Aktualności 28 grudnia 2019 wyświetleń: 440

29 grudnia-Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

Ogłoszenia duszpasterskie 29.12.2019
Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

 

1.Msze Święte w UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI w środę 1 stycznia będą sprawowane w porządku niedzielnym: 9.30, 11.00, 12.30, 18.00.

 

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu i modlitwy za kapłanów i nowe powołania. W piątek, Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.  W Pierwszą Sobotę - zapraszamy na Mszę świętą o godz. 11.00 a po niej Nabożeństwo do Matki Bożej.

 

3.Trwają odwiedziny kolędowe. Kartki ze zgłoszeniem chęci przyjęcia wizyty duszpasterskiej znajdują się na stoliku pod chórem. Wypełnione zgłoszenia prosimy złożyć podczas tacy lub przynieść do zakrystii. Z każdą zgłoszoną osobą skontaktujemy się bezpośrednio w celu uzgodnienia dogodnego terminu wizyty.

 

4.  5 stycznia 2020 o 19:00 zapraszamy na Koncert Kolęd, w którym usłyszymy m.in. kompozycje św. Hildegardy z Bingen. Koncert poprzedzony będzie Mszą świętą o godzinie 18:00.

 

5.W styczniu 2020 w naszym Duszpasterstwie rozpocznie się kurs katechetyczny oraz kurs poradnictwa rodzinnego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na mejl: biuro@kosciol-dublin.pl

 

6.Kurs przedmałżeński odbędzie się w naszej parafii w dniach 8-9 lutego 2020.

 

7. W przyszłą sobotę po Mszy świętej o godz.11:00 prosimy parafian o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła. Po sprzątaniu zapraszany na spotkanie przy kawie.

  

Drodzy Parafianie!
Niech ten kolejny, rozpoczynający się rok Pański dla nas wszystkich, dla naszych rodzin, dla naszej wspólnoty parafialnej i dla naszej Ojczyzny będzie czasem prawdziwie błogosławionym. Szczęść Wam Boże!
Wasi Duszpasterze

aktualizowano: 2020-01-04

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne