Aktualności 27 października 2017 wyświetleń: 1828

Ogłoszenia Duszpasterstwa

30 Niedziela w okresie zwykłym

29.10.2017

1. W niedzielę 29 października podczas Mszy świętej o 12.30 żegnamy ks. Łukasza Przewieślika SChr. Po Mszy świętej mały poczęstunek dla wszyskich w bocznej nawie kościoła - zapraszamy.
  2. We wtorek 31 października zakończenie nabożeństw różańcowych.
  3. Zbliża się miesiąc listopad, poświęcony modlitwie za zmarłych. Za zmarłych wypisanych na kartach wypominkowych, będziemy modlić się w piątki po Mszy św. wieczornej oraz  niedziele o godz. 12:15. Za tych zmarłych zostanie odprawiona nowenna Mszy świętych (9) w wyznaczone dni listopada. Bóg zapłać za składane ofiary z okazji wypominek.
  4. W Uroczystość Wszystkich Świętych we środę 1 listopada Msze św. będą odprawione o godz. 11:00, 13:15 i 19:00. We wspomnienie Wiernych Zmarłych w czwartek 2 listopada Msze św. będą odprawione o godz. 11:00 i 19:00. Po Mszy św. we wspomnienie Wiernych Zmarłych w środę 2 listopada zostanie odprawione nabożeństwo za zmarłych.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek nabożeństwo za zmarłych. W pierwszy piątek możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godziny 18:00. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Szczególnie zapraszamy dzieci po pierwszej komunii świętej. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 11.00.
  6. W sobotę 4 listopada po mszy św. o godz. 11:00 prosimy o pomoc przy sprzątaniu kościoła.
  7. Biuro Duszpasterstwa czynne tylko w piątki od 15:00 do 17:30; w innym czasie po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu.
  8. Zapraszamy do współtworzenia naszych scholek. Chętnych do wspólnego śpiewania wraz z dziećmi zapraszamy na próby w każdą niedzielę o godz. 10:30 w korytarzu przy kościele. Zaś próby scholi dorosłych o godz 17.00 w kościele. Szczególnie apelujemy o dołączenie do scholi dorosłych.
  9. Grupa ewangelizacyjna ze Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody z Bielska Białej prowadzi w naszym kościele Kurs Nowe Życie. Serdecznie witamy w naszym Duszpasterstwie ks dr Przemysława Sawę - dyrektora SECIM oraz cłonków grupy: Marzenę Pieroszek z Bielska Białej, Tomasza Pitka z Donegal i Alicję Myszkowską z Balbriggan. Polecam wszystkich prowadzących i uczestników Kursu waszym modlitwom.
  10. Kurs przedmałżeński w naszym duszpasterstwie odbędzie się 18-19 listopada. Zapisy osobiście u księży.
  11. W niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  12. W niedzielę 5 listopada o godz. 15:00, 87 Polski Szczep Skautingu Irlandzkiego w Dublinie wezmie udział z Irlandzkimi Skautami w uroczystej Mszy św. w kościele św. Audoen’a przy 14 High Street.
  13. Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

aktualizowano: 2017-12-16