Aktualności

Aktualności 28 września 2019 wyświetleń: 1068

29 września - XXVI Niedziela w ciągu roku

Ogłoszenia duszpasterskie XXVI Niedziela w ciągu roku - 29.09.2019

  1. I czwartek, I Piątek, I Sobota miesiąca - W Pierwszy Czwartek - Modlitwa podczas  Mszy świętej w intencji powołań dokapłaństwai życiazakonnego. Po Mszy świętej wieczornej – nabożeństwo przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.W Pierwszy Piątek - możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godziny 18.00. Po Mszy świętej - Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W Pierwszą Sobotę – zapraszamy na Mszę świętą o godz. 11.00. Po Mszy świętej różaniec.

     

  2. Rozpoczyna się miesiąc październik poświecony modlitwie różańcowej. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej.

     

  3. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się w czwartek 3 października 2019 po Mszy Świętej wieczornej. Kontynuujemy rozważania w oparciu o Ewangelię według św. Łukasza.

  4. Zapraszamy na Kurs Nowe Życie, który odbędzie się 18-20 października 2019. Więcej informacji na stronie internetowej naszego Duszpasterstwa: http://kosciol-dublin.pl/

  5. W dniach 25-27 października 2019wspólnota „Spotkania Małżeńskie” organizuje rekolekcje podstawowe dla małżeństw sakramentalnych. Więcej informacji na plakacie na drzwiach w kruchcie koscioła.

  6. W korytarzu naszego kościoła są wystawione książki do nauki j. polskiego dla dzieci oraz gry planszowe, które pochodzą z magazynu dawnej pierwszej Polskiej Szkoły Sobotniej w Dublinie, która działała przy kościele św. Audoen’a. Wyłożone materiały nie są wycenione. Za książki i gry prosimy o złożenie dobrowolnej ofiary do skarbonki na ubezpieczenie kościoła. Skarbonka znajduje się na końcu ławek.

 

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy dobrej niedzieli
i błogosławionego tygodnia!

aktualizowano: 2019-10-05

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne