Aktualności 1 maja 2015 wyświetleń: 2515

Ogłoszenia duszpasterstwa

5 Niedziela Wielkanocna

03.05.2015

1.     Dziś V Niedziela Wielkanocy, a to także 3 maja, dla nas Polaków, dzień związany z Naszą Ojczyzną. Niech w naszych modlitwach nie zabraknie tej intencji,  by zawierzać sprawy Polski, szczególnie zbliżające się wybory prezydenckie opiece Maryi Królowej Polski

2.     Spotkanie po pielgrzymkowe dla uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej w niedzielę 10 maja po Mszy Świętej wieczornej w salce świętej Anny. Zapraszamy też wszystkich do obejrzenia galerii zdjęć ze zdjęciami z pielgrzymki na stronie Duszpasterstwa.

3.     Rozpoczynamy przygotowania do wyjazdu na Światowe Dni młodzieży, które odbędą siew Krakowie w 2016 roku. Więcej informacji na stronie Duszpasterstwa w zakładce ŚDM Kraków. Zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.

4.     Nabożeństwa majowe każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.

5.     Tegoroczna pielgrzymka do Knock odbędzie się 13 czerwca. Wyjazd o godz. 7:30 rano, powrót o godz. 21:30. Zapisy z opłatą 20 Euro w zakrystii.

6.     Kurs Przedmałżeński w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’s zostanie przeprowadzony 19, 20 i 21 czerwca. Zgłoszenia proszę składać drogą  e-mailową lub osobiście.

7.     Konsultacje prawnicze odbywają się w każdą niedzielę po mszy św. od godz. 13.30 do 14:30, w biurze Duszpasterstwa Polskiego przy kościele św. Audoen'a, 14 High Street, Dublin 8. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej naszego Duszpasterstwa lub bezpośrednio w biurze po mszy św. o godz. 12:30.

8.      Bardzo prosimy o ofiary na pokrycie rachunku za ubezpieczenie kościoła: w tym roku rachunek wynosi 9,113.70,62 Euro. Z ofiar z okazji święcenia pokarmów i innych indywidualnych donacji zebraliśmy na te cel 1,848 Euro. Do zebrania pozostało nam 7,265.70 Euro. Jeżeli 600 osób złoży po 12 euro będziemy mieli potrzebna sumę. Przy wyjściu z kościoła są przygotowane koperty.

9. Po Mszy Świętej o godz. 12.30 zapraszamy na spotkanie członków Róży Różańca.

10.  Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2015-05-21