Aktualności

Aktualności 25 stycznia 2014 wyświetleń: 1869

3 niedziela Okresu Zwykłego

"Nad mieszkańcami krainy mroku rozbłysło światło"                            

Ogłoszenia duszpasterskie

1.    Zakończyliśmy naszą drugą zbiórkę na olej opałowy, serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 895 €, a w sumie przez dwie niedziele 1995 €, co jest wystarczającą kwotą to zapłacenia rachunku. Bóg zapłać

 2.     W przyszłą sobotę 1 lutego prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła. Prace rozpoczynamy od godz. 10.00. Wszystkich chętnych dysponujących nawet krótką chwilą czasu, zapraszamy do pomocy.

 3.    W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.30 spotkanie członków żywego różańca. Zapraszamy nowych członków, którzy chcieliby włączyć się w tą wspólnotę modlitwy. Więcej informacji na temat Wspólnoty Żywego Różańca, podanych w wielkim skrócie w naszym biuletynie.

 4.    Przy wyjściu z kościoła znajdują się poradniki wydane przez Stowarzyszenie Wspólnota i MSZ dotyczące powrotów do Polski, jeśli ktoś jest zainteresowany tą sprawą to prosimy o zabranie przewodnika.

 5.    Po miesięcznej przerwie wrócił do nas miesięcznik Oremus, z liturgicznymi tekstami Pisma Świętego. Są wyłożone na stoliku z tytułu kościoła – cena bez zmian 3,5€.

 6.    Najbliższy kurs przedmałżeński odbędzie się w naszej wspólnocie w dniach 14-16 marca 2013. Szczegółowy plan w biuletynie i na stronie internetowej.

 7.    Zapraszam do nowego sposobu otrzymywania naszego biuletynu CREDO. Napisz do nas na adres: biueltyncredo@gmail.com. Gotowy numer biuletynu w formie PDF otrzymasz na swoją skrzynkę w każdą sobotę.

 8.    Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia

aktualizowano: 2014-02-08

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne