Aktualności 29 lipca 2017 wyświetleń: 1224

30 lipca - 17 niedziela w ciągu roku

17 Niedziela w okresie zwykłym

30.07.2017

1. W lipcu nie będzie Mszy św. w j. angielskim w dni powszednie o godz. 13:15 z wyjątkiem wtorków.
  2. Biuro Duszpasterstwa czynne tylko w piątki i po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu. Spowiedź tylko przed Mszą święta.
  3. Trwają zapisy dzieci na katechezę komunijną, którą rozpoczniemy po wakacjach. Zgłoszenia bezpośrednio do ks. Łukasza ub lprzewieslik@gmail.com. Ostatnim terminem zapisu dziecka na katechezę jest niedziela 3 września 2017. Po tym terminie nie będzie możliwości zapisania dziecka na przygotowania.
  4. Zebraliśmy na ubezpieczenie naszego kościoła ten cel €7,075.85. Koszt ubezpieczenia wynosi €10,070.00. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy i polecamy tą sprawę waszej ofiarności.
  5. Msza św. w intencji poległych za Ojczyznę w Powstaniu Warszawskim zostanie odprawiona we wtorek 1 sierpnia o godz. 19:00.
  6. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Zapraszamy do udziału w wieczornych nabożeństwach.
  7. W sobotę 5 sierpnia o godz. 11:00 zostanie odprawiona Msza św. wynagradzająca za zniewagi wyrządzone NSNMP.
  8. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w przyszłą niedzielę 6 sierpnia po Mszy św. o godz. 12:30. W tym samym dniu przypada Święto Przemienienia Pańskiego.
  9. Dziękujemy wolontariuszom za przygotowanie kościoła do naszych spotkań liturgicznych. Bóg zapłać.
  10. Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie. Wyjeżdzającym na wakacje oraz gościom na wakacjach w Irlandii życzymy dobrego wypoczynku i bezpiecznych podróży.
aktualizowano: 2017-08-19