Aktualności 25 października 2014 wyświetleń: 2885

Ogłoszenia duszpasterstwa

26.10.2014

Dzisiaj w nocy 26 października zmiana czasu na zimowy – przesuwamy zegary o jedną godzinę do tyłu.

2. 24, 25 i 26 października konferencje ks. Krzysztofa Husaka w kościele św. Audoen’a. Ks. Husak obecnie zaangażowany w duszpasterstwo rodzin w Warszawie będzie dzielił się swoim doświadczeniem wyprowadzania ludzi z życiowych uwikłań i pomagania w odnalezieniu sensu życia na drodze wskazanej przez Ewangelię. Świadectwem swej wiary będą dzielić się również Magda i Filip Przybeccy z Cork, należący do Kręgu Kościoła Domowego. Zapraszamy na spotkania połączone ze sprawowaniem Eucharystii.

3.    W piątek 31 października zapraszamy dzieci na Bal Wszystkich Świętych, godz. 15:30.

4.    W tym roku 1 listopada przypada w sobotę zaś, dzień poświęcony pamięci zmarłych w niedzielę. Msze święte w naszym duszpasterstwie sprawowane są w następujących godzinach:

1 listopada: 11.00, 12.30 oraz 18.00, po Mszy Świętej Nabożeństwo uwielbienia - Wieczór ze Świętymi.

2 listopada: 9.30, 11.00, 12.30 oraz 18.00, po Mszy Świętej nabożeństwo za zmarłych.

5.    1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na wieczór modlitewnego uwielbienia - Wieczór ze Świętymi - po Mszy Świętej wieczornej.

6.    Kurs przedmałżeński przy kościele św. Audoen’a odbędzie się 7,8 i 9 listopada.

7.     Koperty na Wypominki są wystawione przy wejściu do kościoła. Plan modlitw wypominkowych w biuletynie.

8.     Zestawy kopert do składania ofiar na Duszpasterstwo Polskie przy kościele św. Audoen’a są do odebrania przy wejściu do kościoła. Są to koperty z numerami, będziemy nazywać je „koperty rejestrowane” – w odróżnieniu od kopert na jednorazową ofiarę na Duszpasterstwo Polskie. Bardzo prosimy aby osoby które pobrały koperty rejestrowane, zapisały swoje dane kontaktowe na numerowanej kopercie. Dziękuję tym którzy już to zrobili i bardzo proszę o podanie swych danych kontaktowych na kopercie z numerem te osoby które jeszcze tego nie zrobiły. Podanie danych do niczego nie zobowiązuje. Jeżeli dana osoba złoży na rzecz Duszpasterstwa €250 lub więcej w ciągu roku wtedy będziemy kontaktować się z tym ofiarodawcą w celu uzyskania zwrotu podatku. W ubiegłą niedzielę ofiary z kopert rejestrowanych wyniosły €65, z kopert jednorazowych €115 i na ogrzewanie kościoła €715. Ogółem na rzecz Duszpasterstwa złożyliście €895. Bóg zapłać. W dzisiejszą niedzielę będziemy kontynuować zbiórkę na ogrzewanie kościoła.

9.    Dziękujemy osobom które w sobotę posprzątały kościół i przygotowały go na kolejne spotkania eucharystyczne.

10.Więcej szczegółowych informacji w biuletynie, który można zabrać z kościoła, pobrać ze strony internetowej lub zapisać się na elektroniczną listę i biuletyn otrzymywać na maila.

11.Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2014-11-05