Aktualności 29 maja 2015 wyświetleń: 2241

ogłoszenia Duszpasterstwa

Niedziela Trócy Przenajświętszej

31.05.2015

1.      Gościmy w naszym Duszpasterstwie grupy Domowego Kościoła z całej Irlandii. Członkowie Domowego Kościoła uczestniczą w dniu wspólnoty na który składa się modlitwa, udział w konferencjach i rekreacja. W niedzielę 31 maja, o godz. 12:30 spotkamy się z członkami Domowego Kościoła na Mszy św.

2.      W sobotę 30 maja zapraszamy na spotkanie z Tomaszem i Małgorzatą Terlikowskimi. Odbędzie się ono w kościele po Mszy Świętej wieczornej, ok. godz. 19.00. Tomasz Terlikowski jest  redaktorem naczelnym kwartalnika “Fronda” i redaktorem naczelnym stacji Telewizja Republika.

3.      Zainteresowanych udziałem w Światowych Dniach Młodzieży zapraszamy na spotkanie 31 maja po Mszy Świętej wieczornej w salce na plebanii.

4.      Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę 6 czerwca. Zaczynamy o godz. 10:00.

5.      W sobotę 6 czerwca, po Mszy św. wieczornej, zapraszamy na nabożeństwo uwielbienia i adorację Najświętszego Sakramentu. W nabożeństwie wezmą udział muzycy z Droghedy, Navan i Dublina.

6.      Informujemy że Kolejne spotkanie kręgu biblijnego odbędzie się dopiero w środę 27 maja po Mszy Świętej wieczornej, ok. 19.45. w salce św. Anny.

7.      Boże Ciało u nas – w niedziele, główna Msza św. o 12.30 po niej procesja. Zapraszamy do udziału dzieci – dziewczynki do sypania kwiatków, są też poduszki do niesienia, a chłopców do dzwonków. Potrzebni są też mężczyźni do asysty – niesienie baldachimu, świec, krzyża, itp. – prosimy o zgłaszanie się po Mszach św.

8.      Tegoroczna pielgrzymka do Knock odbędzie się 13 czerwca. Wyjazd o godz. 7:30 rano, powrót o godz. 21:30. Zapisy z opłatą 20 Euro w zakrystii. Są jeszcze wolne miejsca w drugim autobusie.

9.      Ks. Piotr Zimnoch zaprasza na spotkanie z Witkiem Wilkiem, 14 czerwca o godz. 15.00 (+Msza Św) i 16 czerwca o godz. 18.00. Katedra w Letterkenny w Co. Donegal. Wszelkie potrzebne informacje: co? gdzie? kiedy? z kim? na stronie www.wilknawyspie.tk

10.  Kurs Przedmałżeński w Duszpasterstwie Polskim przy kościele św. Audoen’s zostanie przeprowadzony 19, 20 i 21 czerwca. Zgłoszenia proszę składać drogą e-mailową lub osobiście.

11.   Bardzo prosimy o ofiary na pokrycie rachunku za ubezpieczenie kościoła:
w tym roku rachunek wynosi 9,113.70 Euro. Do tej pory zebraliśmy na ten cel 4,380 Euro. W ostatnią niedzielę wpłynęło na ten cel 520 Euro.

12.  Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2015-06-19