Aktualności 4 lipca 2015 wyświetleń: 2032

»

14 Niedziela Okresu Zwykłego

5.07.2015

1. Witamy w naszej Wspólnocie Duszpasterskiej dwóch kleryków z Wyższego  Seminarium Towarzystwa Chrystusowego w Poznaniu. Klerycy Mieczysław Dusza i Marcin Zaklukiewicz będą uczestniczyć w kursie języka angielskiego przez cały lipiec.

2. Zmiana tajemnic Żywego Różańca będzie  w dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30.

3.  Bardzo dziękujemy za ofiary na pokrycie rachunku za ubezpieczenie kościoła: w tym roku rachunek wynosi 9,113.70 Euro. W ostatnią niedzielę wpłynęło 1,675 Euro. Do dzisiaj zebraliśmy 8,895 Euro.

4. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w j. angielskim  w dni powszednie o godz. 13:15 z wyjątkiem wtorków.

5. Triduum ku czci św. Anny odbędzie sie w naszym kościele 24-26 lipca. Msze św. w piątek i sobotę bedą odprawione z tej okazji o godz. 20:00 w j. angielskim. W niedzielę 26 lipca Msza św. w j. angielskim na zakończenieTriduum zostanie odprawiona o godz. 16:00.

6. Konsultacje prawne w będą oferowane w każdą druga niedzielę miesiąca o godz. 19:00 po Mszy św. wieczornej.

7. W dzisiejszą niedzielę liturgię Mszy św. o godz. 12:30 przygotowała grupa ze Spotkań Małżeńskich. Cieszymy się z obecności par małżeńskich z tego ruchu w naszym Duszpasterstwie, które przez aktywny udział we Mszy św. głoszą prawdę objawioną w Piśmie Świętym o małżeństwie, związku kobiety i mężczyzny podniesionym do godności sakramentu przez naszego Pana Jezusa Chrystusa.

8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2015-08-01