Aktualności 3 marca 2017 wyświetleń: 1681

Ogłoszenia Duszpasterstwa

1 Niedziela Wielkiego Postu

5.03.2017

1. W niedzielę, 5 marca, po Mszy św. o godz. 12:30, zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. W naszym Duszpasterstwie ekipa ze Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody z Bielska-Białej prowadzi kurs Rafael. W kursie bierze udział 46 osób z Dublina i różnych części Irlandii. Cel kursu: Wejść na drogę uzdrowienia wewnętrznego.

3. W związku z drugim kursem organizowanym dla Wspólnoty Szkoły Ewangelizacji w dniach od 28 kwietnia do 1 maja 2017, zwracam się z apelemo parafian mieszkających w Dublinie, o przyjęcie do waszych domów małżeństwa z dziećmi lub osoby indywidualnej na nocleg, na czas trwania kursu w kwietniu. Będzie to znacząca pomoc w obniżeniu kosztów uczestniczenia w kursie dla osób z Letterkeny, Irlandii Północnej i Maczesteru. Uczestnicy kursu kwietniowego będą mieli posiłki w miejscu prowadzonego kursu. Zgłoszenia proszę kierować do ks. Stanisława lub do Biura Duszpasterstwa, tel: 087 239 32 35.

4. Zapraszamy na rekolekcje Wielkopostne w kościele Audoen’a. Początek w sobotę 18 marca o godz. 11.00, zakończenie w poniedziałek 20 marca o godz. 19.00. Pozostałe nauki rekolekcyjne podczas Mszy św. niedzielnych. Rekolekcje poprowadzi ks. prał. Bogusław Zieziula, proboszcz parafii św. Jana Pawła II z Białegostoku. Temat: Świadectwo Miłosierdzia Bożego w życiu sługi Bożego ks. Michała Sopoćko.

5. Zapraszamy członków i sympatyków Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody na naukę i spotkanie z ks. Bogusławem Zieziulą we czwartek 16 marca na godz. 19.00.

6. Zapraszamy Kościół Domowy na Mszę św. 19 marca na godz. 12:30 i spotkanie wspólnoty w ośrodku przy kościele św. Pawła po Mszy św. przy Arran Quey.

7. Najbliższy kurs przedmałżeński w naszym duszpasterstwie odbędzie się w dniach 24-26 marca 2017. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia w biurze lub przez maila.

8. Bardzo proszę osoby które składają ofiary w kopertach rejestrowanych
o przyjście do zakrystii po Mszy św. lub skontaktowanie się z ks. Stanisławem w biurze w celu złożenia podpisu pod deklaracją potrzebną do zwrotu podatku dla naszego Duszpasterstwa.

9. W czasie wielkiego zapraszamy do udziału w nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 18.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15, zaś w środę o godz. 18.30 zapraszamy na śpiew Gorzkich Żali przed Mszą Świętą.

10. Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w sobotę 11 marca na godz. 10.00.

11. Wszystkim Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Niech Dobry Bóg otacza Was swoim błogosławieństwem i umacnia Waszą codzienność swoją obecnością. Zapewniamy o naszej pamięci w modlitwie.

aktualizowano: 2017-03-31