Aktualności

Aktualności 4 września 2015 wyświetleń: 1265

6 września - XXIII niedziela w ciągu roku

Ogłoszenia duszpasterstwa 

XXIII niedziela w ciągu roku

06.09.2014

1. Od września nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu w niedzielę po mszy św. o godz. 18:00. Dalej będziemy kontynuować adorację Najświętszego Sakramentu po mszy św. o godz. 18:00 w soboty. Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

3. Zapraszamy na modlitwę o dobre i liczne powołania do kapłaństwa 
i w intencji kapłanów w każdy czwartek.

4. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca po mszy św. o godz. 12:30. Od października, zmiana tajemnic różańca będzie odbywała się w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św. o 10.30.

5. W sobotę i w niedzielę 11 i 12 września przybędzie do naszego kościoła 
z apelem misyjnym ks. Wojciech Kozłowicz, salezjanin pracujący w Zambii.

6. Pierwsze spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania w piątek 18 września, po mszy św. o godz. 19:00.

7. W niedzielę 20 września, po mszy św. o godz. 12:30, spotkanie organizacyjne dla grupy przygotowującej się do I Komunii św. Proszę zgłaszać dzieci do ks. Łukasza.

8. Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych również w piątek 18 września, po mszy św. o godz. 19:00.

9. Powstaje 4 Krąg Domowego Kościoła, któremu będzie asystował o. Bartłomiej Parys. Spotkanie kontaktowe nowego kręgu odbędzie się w kościele św. Audoen’a, w sobotę 19 września o godz. 19:00.

10. 26 września Spotkania Małżeńskie zapraszają do wzięcia udziału w warsztatach „5 Języków Miłości” czyli praktyczna pomoc/narzędzie komunikacji. Początek godz. 15:00 przy kościele św. Audoen’a w salce św. Anny.

Kilka nowych inicjatyw:

Msza Święta z udziałem dzieci

Począwszy od pierwszej niedzieli września (06.09) Msza Święta sprawowana o godz. 11.00 będzie Mszą Św. z udziałem dzieci. Dlatego zachęcamy rodziców, aby ze swoimi pociechami uczestniczyli właśnie w tej Mszy Świętej. Podczas tej Eucharystii, będzie krótkie kazanie dla dzieci. Po komunii świętej błogosławieństwo dzieci. Każde dziecko uczestniczące w tej Eucharystii dostanie książeczkę, do której przez cały rok będzie wklejać obrazki, które otrzyma zawsze na zakończenie Mszy Świętej.

 

Dziecięca Scholka

Zapraszamy rodziców do tworzenia dziecięcej scholki. Chętnych prosimy o kontakt z księdzem Łukaszem. Wszelkie ustalenia dotyczące prób i spotkań w późniejszym terminie. Zapraszamy już dziś.   

 

Biblijne opowieść – katecheza dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci po komunii świętej (wiek od 8 – 12lat) na dodatkową katechezę pt. Opowieści biblijne. Będą się one odbywały w każdy 2 i 4 piątek miesiąca. Chętnych rodziców prosimy o kontakt z księdzem Łukaszem. Pierwsza katecheza odbedzei się 25 września. 

 

ŚDM Kraków 2016

W przyszłym roku w lipcu w Krakowie odbędą się Światowe Dni Młodzieży i spotkanie z papieżem Franciszkiem. Jest to spotkanie przeznaczone dla osób w wieku 16 – 35 lat. Zainteresowanych prosimy o kontakt z księdzem Łukaszem. Pierwsze spotkanie przygotowujące do wyjazdu 27 września po Mszy Świętej wieczornej.

 

aktualizowano: 2015-09-25

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2020 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne