Aktualności 6 stycznia 2023 wyświetleń: 360

8 stycznia 2023-ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

NIEDZIELA 8.01.2023

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

Święto Chrztu Pańskiego kieruje uwagę na sakrament chrztu świętego, w którym wierni doświadczają mocy Chrystusa wyzwalającej z niewoli grzechów i zostają napełnieni Duchem Świętym. Niedziela ta ma być okazją do tego, by ponownie uświadomić sobie fakt chrztu i płynących z niego zobowiązań.

Kartki na odwiedziny kolędowe wyłożone są na stoliku przy wejściu do kościoła. Prosimy, po wypisaniu na kartkach kolędowych danych i sugerowanego terminu wizyty, włożyć je do skarbonki na świeczki lub podać jednemu z księży. Dzień i godzinę wizyty kolędowej uzgodnimy telefonicznie.

Życzymy wszystkim naszym parafianom i gościom odwiedzającym Dublin błogosławionego tygodnia.

aktualizowano: 2023-01-21