Aktualności 8 czerwca 2019 wyświetleń: 1378

9 czerwca-Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Ogłoszenia duszpasterskie Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
9.06.2019

1 Zapraszamy do wspólnego odmawiania litanii do Serca Pana Jezusa każdego dnia po wieczornej Eucharystii.

2 Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody organizuje kurs dla mężczyzn ,,Józef cichy bohater” w dniach od 28 do 30 czerwca. Informacje można uzyskać w zakrystii.

3 W tym roku Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało) przypada w czwartek, 20 czerwca. W Irlandii świetujemy ją w niedzielę, 23 czerwca. Jak co roku, chcemy publicznie wyznać wiarę w obecność Chrystusa w Najświętszym Sakramencie i przejść ulicami wokół kościoła w procesji Eucharystycznej. Już dziś prosimy wiernych o pomoc w przeprowadzeniu procesji. Więcej informacji oraz zgłoszenia w zakrystii.

4 Strażnicy św. Audoena serdecznie dziękują wszystkim parafianom, którzy w ogromnie hojny sposób właczyli się w zbiórkę ubranek dla dzieci z ubogich rodzin ze wspólnoty Kościoła Domowego z Krakowa. Paczki z ubrankami pojadą do Polski już w tym tygdoniu.

4 Bóg zapłać za wszystkie ofiary oraz składane w kopertach, które są przeznaczone na bezpośrednie utrzymanie i ubezpieczenie naszego kościoła.

aktualizowano: 2019-07-13