Aktualności 8 listopada 2014 wyświetleń: 2458

32 Niedziela Okresu Zwykłego

Święto Rocznicy Poświęcenia

Bazyliki na Lateranie

1.    Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie Kręgu rodzin Kościoła Domowego. Spotkanie poprowadzą Magda z Filipem, odbędzie się ono w kościele 22 listopada o godz. 15.00.

2.    Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w przyszłą sobotę 15 listopada, zaczynamy jak zawsze o godz. 10.00. Każda para rąk jest mile widziana.

3.    Katecheza przed chrztem w przyszły piątek 14 listopada po Mszy Świętej wieczornej.

4.    Działa biblioteka św. Audoen’a – na razie tylko w niedziele od 17.15 do 17.45. Regulamin biblioteki jak i spis dostępnych książek na naszej stronie internetowej.

5.    Zapraszamy także do wspólnej modlitwy wypomikowej:

-    w każdą niedzielę listopada o godz. 12.15

- w każdy piątek listopada po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo za zmarłych przy figurze Najświętszego Serca Pana Jezusa

A przez cały rok, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca podczas Mszy Świętej Wieczornej o godz. 19.00

6.    Dziękujemy za ofiary na ogrzewanie, w ubiegłym tygodniu zebraliśmy  660 euro co daje w sumie kwotę 2290 euro. Bóg zapłać.

7.    Dziś po Mszy Świętej o godz. 12.30 w krypcie kościoła przedstawienie patriotyczne w wykonaniu harcerzy. Serdecznie zapraszamy

8.    Także dziś po Mszy Świętej o 12.30 spotkanie z gardzistami, p. Paulina, Polka pracująca w Gardzie przychodzi po to, aby odpowiadać na wasze pytania. Serdecznie zapraszamy.

9.   Wszystkich uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej zapraszamy na spotkanie organizacyjno-informacyjne w niedzielę 16 listopada po Mszy Świętej o godz. 12.30  w salce św. Anny. Wszystkie osoboy, które wpłaciły zaliczkę proszone są o kontatk z księdzem Łukaszem.

10.Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Do poczytania:

zapraszam do ciekawego, historycznego artykułu o Bazylice św. Jana