Aktualności 8 maja 2021 wyświetleń: 876

9 maja-Szósta Niedziela Wielkanocna

OD PONIEDZIAŁKU 10 MAJA WRACAMY DO SPRAWOWANIA MSZY ŚW. KOŚCIELE  ŚW. AUDOEN’A !

Do sakramentu Pokuty będzie  można przystępować od poniedziałku do piątku
w godz. 18:00 - 18:50; w soboty 16:00 - 16:50, w niedziele 8:45-9:20 oraz 17:00-17:50. Spowiedź będzie nadal odbywała się w zakrystii.

MSZE ŚW. PLANUJEMY ODPRAWIAĆ W KOŚCIELE  ŚW.  AUDOEN’A WEDŁUG  ROZKŁADU  PRZED PANDEMIĄ. MUSIMY PRZESTRZEGAĆ RZĄDOWE
I DIECEZJALNE  NORMY.  UCHYBIENIA W TYM WZGLĘDZIE MOGĄ SKUTKOWAĆ ZAMKNIĘCIEM  NASZEGO  KOŚCIOŁA DLA KULTU PUBLICZNEGO.

OBOWIĄZUJE ZAKŁADANIE MASECZEK NA TWARZ I ZACHOWYWANIE DYSTANSU SPOŁECZNEGO 2 METRY. PODCZAS MSZY ŚW. PUBLICZNYCH
W CZASIE PANDEMII KOMUNIA ŚW. JEST UDZIELANA NA RĘKĘ.

Komisja liturgiczna Episkopatu Polski: Komunia Święta na rękę nie jest profanacją!

(Pełen tekst oświadczenia w załączniku na dole)

PODCZAS  MSZY ŚW. WE  WSZYSTKICH KOŚCIOŁACH  NA  TERENIE  IRLANDII MOŻE  PRZEBYWAĆ  DO  50 OSÓB. TAM GDZIE JEST MOŻLIWOŚĆ WYZNACZENIA DWÓCH SEKTORÓW MOŻE PRZEBYWAĆ DO 100 OSÓB.

W NASZYM KOŚCIELE MAMY DWA SEKTORY W KTÓRYCH MIEŚCI SIĘ 100 OSÓB. JEDNA RODZINA JEST LICZONA JAKO JEDNA OSOBA. NA NIEDZIELĘ 16 MAJA NIE TRZEBA REJESTROWAĆ SIĘ NA LIŚCIE UCZESTNICZĄCYCH WE MSZY ŚW.

PRZEZ MIESIĄC MAJ PO MSZACH WIECZORNYCH W CIĄGU TYGODNIA
I W NIEDZIELE PO MSZY ŚW. O GODZINIE 18:00 ODMAWIAMY LITANIĘ LORETAŃSKĄ KU CZCI MATKI BOŻEJ.

aktualizowano: 2021-05-28