Aktualności 12 kwietnia 2014 wyświetleń: 3788

13.04.2014

1.  Serdecznie dziękujemy wszystkim sprzątającym kościół przygotowując go na nadchodzące Święta. Prosimy o pomoc w przygotowaniu dekoracji świątecznych, w poniedziałek i wtorek od godz. 10.00

2.  Godziny spowiedzi przedświątecznej w biuletynie i na stornie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z wyznaczonymi godzinami i nie zostawianie tego ważnego sakramentu na ostatnią chwilę.

3.  Liturgia Triduum Sacrum – Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę o godz. 19.00. W Niedzielę Zmartwychwstania Msza Święta rezurekcyjna o godz.6.00 z procesją na High Street. Nie ma Mszy Świętej o godz. 9.30. pozostałe  godziny bez zmian. Plan spowiedzi i adoracji w biuletynie i na stronie internetowej.

4.  Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny w Wielką Sobotę od 9.00 – 17.00, o każdej pełnej godzinie.

5. Ramach przygotowania do kanonizacji Jana Pawła zapraszamy na nabożeństwo przez wstawiennictwo  Bł. Jana Pawła 22 kwietnia po Mszy Świętej Wieczornej. Zaś 24 kwietnia do swojego studia zaprasza  telewizja RTE, która realizuje program poświęcony kanonizacji papieży Jana Pawła II i Jana XXIII. Program realizowany na żywo, wstęp wolny. Więcej informacji na stronie i w biuletynie.

6. Kiermasz świąteczny przed kościołem w niedzielę oraz w wielką sobotę.

7. Spotkanie kręgu biblijnego w środę 16 kwietnia o godz. 19.30 w salce św. Anny.

8.  Spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii świętej oraz ich rodziców po Mszy świętej o godz. 12.30  w bibliotece na plebanii.

9. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

aktualizowano: 2014-05-02