Aktualności 19 kwietnia 2014 wyświetleń: 3260

Niedziela Zmartwychwstania

Wielkanoc 20.04.2014

1. Dziękuję wszystkim grupom i osobom indywidualnym za udział w przygotowaniu dekoracji w obrzędach liturgicznych w których celebrowaliśmy zwycięstwo Chrystusa nad śmiercią i za wszelką pomoc i życzliwość okazaną w tym czasie ks. Łukaszowi i mnie.

2. W Niedzielę Zmartwychwstania Msza Święta rezurekcyjna o godz.6.00 z procesją na High Street. Nie ma Mszy Świętej o godz. 9.30. pozostałe  godziny bez zmian. W dzisiejszą niedzielę nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej.

3. W Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. niedzielny.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego. W wielki Piątek rozpoczęliśmy Nowennę do Miłosierdzia Bożego. Kontynuujemy ją odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego po wieczornej Mszy Świętej, do soboty włącznie.

6. W ciągu tygodnia po Niedzieli Wielkanocnej będą odprawiane Msze św. wieczorne o godz. 19:00. We wtorek Msza św. w j. angielskim o godz. 13:15. W pozostałe dni tygodnia nie będzie Mszy św. w j. angielskim. W tym tygodniu Biuro Duszpasterstwa jest nieczynne – w nagłych sprawach prosimy dzwonić na telefon duszpasterstwa, lub zostawić wiadomość na automatycznej sekretarce.

7. W ramach przygotowania do kanonizacji Jana Pawła zapraszamy na nabożeństwo przez wstawiennictwo  Bł. Jana Pawła 22 kwietnia po Mszy Świętej Wieczornej. Zaś 24 kwietnia do swojego studia zaprasza  telewizja RTE, która realizuje program poświęcony kanonizacji papieży Jana Pawła II i Jana XXIII. Program realizowany na żywo, wstęp wolny. Więcej informacji na stronie i w biuletynie.

8. Spotkanie grupy „Talent” we czwartek 24 kwietnia o godz. 19.30 w salce św. Anny. Temat: „O wynagradzaniu pracowników”.

9. W dniach od 27.06 do 29.06 Duszpasterstwo Polskie w Irlandii planuje koedukacyjny obóz letni „Wakacyjne spotkania z Bogiem” dla młodzieży od 15-19 lat w ośrodku Clonmacnoise  nad rzeką Shannon na południe od Athlone w hrabstwie Offaly w Irlandii. Zainteresowanych prosimy zgłaszać się do jednego z księży.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

aktualizowano: 2014-05-02