Aktualności

Aktualności 9 sierpnia 2014 wyświetleń: 1319

XIX niedziela w Ciągu Roku

Ogłoszenia duszpasterstwa

Ogłoszenia Duszpasterstwa

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas na sprzątanie kościoła i przygotowanie go na kolejne tygodnie naszej modlitwy. Bóg zapłać.

2. W imieniu organizacji Discover Poland i Duszpasterstwa Polskiego, chcemy podziękować wszystkim zaangażowanym w wystawę upamiętniającą Wybuch Powstania Warszawskiego. Bez waszego poświęconego czasu, talentów i umiejętności to wydarzenie nie miałoby miejsca. Serdecznie dziękujemy i liczymy, że to nie ostatnie wydarzenie, które ma miejsce w naszej wspólnocie i naszym kościele. W sposób szczególny jako duszpasterze chcemy podziękować Andrzejowi i Grzegorzowi za pomysł przedsięwzięcia i jego konsekwentną realizację

3. Rozpoczął się remont okien, który potrwa co najmniej do końca sierpnia. Prosimy o zachowanie ostrożności w miejscu robót. A także nie zajmowania miejsc w pobliżu rusztowania. Jak już wcześniej ogłaszaliśmy trwa zbiórka na kolejne okno, by wykorzystać stojące rusztowanie. Ofiary na ten cel prosimy składać w zakrystii lub w kopertach z zaznaczeniem: „na okna”

4. W piątek uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. To święto, tzw. nakazane, czyli mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy Świętej. Msza Święta w naszej świątyni o godz. 10:30 i o 19:00

5.W piątek po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się katecheza przed chrztem. Zapraszamy tych, którzy w najbliższą niedzielę chcą  ochrzcić swoje dzieci, jak i tych którzy zostali poproszeni by zostać chrzestnymi w innych parafiach. 

6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II i błogosławieństwo relikwiami świętego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

7. Od września rozpoczynamy katechezy przygotowujące do I Komunii świętej. Rodziców zainteresowanych katechezą prosimy o kontakt.

8. Wszystkim solenizantom, jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie. Wszystkim wyruszającym na wakacje i urlopy, jak i przebywającym w naszej wspólnocie życzymy dobrego wypoczynku.

aktualizowano: 2014-08-31

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne