Aktualności

Aktualności 16 sierpnia 2014 wyświetleń: 1304

XX niedziela w ciągu roku

Ogłoszenia Duszpasterstwa

Ogłoszenia Duszpasterstwa

1. Dziś III niedziela miesiąca, po wieczornej Mszy Świętej, nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II i błogosławieństwo relikwiami świętego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Rozpoczął się remont okien, który potrwa co najmniej do końca sierpnia. Prosimy o zachowanie ostrożności w miejscu robót. A także nie zajmowania miejsc w pobliżu rusztowania. Jak już wcześniej ogłaszaliśmy trwa zbiórka na kolejne okno, by wykorzystać stojące rusztowanie. Ofiary na ten cel prosimy składać w zakrystii lub w kopertach z zaznaczeniem: „na okna”. W ubiegły tygodniu zebraliśmy 100 euro. Bóg Zapłać.

3. Od września rozpoczynamy katechezy przygotowujące do I Komunii świętej. Rodziców zainteresowanych katechezą prosimy o kontakt.

4. Od października rozpoczynamy katechezy dla małych dzieci w wieku od 2,5 – do 6 lat. W prowadzenie Katechez Dobrego Pasterza zaangażowani są Anna i Damian Węglowscy oraz Joanna i Rafał Szczypka, więcej informacji w biuletynie.

5. W biuletynie znajdziemy także informację z ForumPolonia nt. Szkolenia ze zdobywania funduszy na działalność polonijną.

6. Biskupi Polscy zachęcają wszystkich rodaków aby włączyli się w dzień modlitw za Kościół Prześladowany na Bliskim Wschodzie. Ten dzień został ustanowiony na 26 sierpnia, liturgiczne wspomnienie MB Częstochowskiej.

7. Wszystkim solenizantom, jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie. Wszystkim wyruszającym na wakacje i urlopy, jak i przebywającym w naszej wspólnocie życzymy dobrego wypoczynku.

aktualizowano: 2014-09-06

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne