Aktualności

Aktualności 31 sierpnia 2014 wyświetleń: 1346

XXII niedziela w ciągu roku

Ogłoszenia Duszpasterstwa

Ogłoszenia Duszpasterstwa

1. Witamy ks. Wojciecha Świątkowskiego, prowincjała Towarzystwa Chrystusowego,    który  będzie pomagał w duszpasterstwie naszej wspólnoty przez najbliższy tydzień. Ksiądz Prowincjał rezyduje na stałe w Manczesterze.

2. W tym tygodniu Biuro Duszpasterstwa Polskiego będzie nieczynne w środę. 
W piątek 5 września Biuro będzie otwarte.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź od 18:00 do 18:50.

4. Od 14 września rozpoczynamy katechezy przygotowujące do I Komunii świętej. Rodziców zainteresowanych katechezą prosimy o kontakt z ks. Łukaszem.

5. Pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w piątek 26 września po Mszy św. o godz. 19:00 w salce św. Anny. Kurs będzie trwał 6 miesięcy. Przy zapisie wymagane jest potwierdzenie przynależności do naszego Duszpasterstwa przy kościele Św. Audoen’a lub potwierdzenie od proboszcza parafii w Irlandii gdzie kandydaci odbywają praktyki religijne. Zgłoszenia w Biurze i w zakrystii.

6. Od października rozpoczynamy katechezy dla małych dzieci w wieku od 2,5 – do 6 lat. W prowadzenie Katechez Dobrego Pasterza zaangażowani są Anna i Damian Węglowscy oraz Joanna i Rafał Szczypka. Pierwsze spotkanie informacyjne dla rodziców odbędzie się w niedzielę 5 października po Mszy św. o godz. 12:30. Więcej informacji w biuletynie.

7. Kurs przedmałżeński zostanie przeprowadzony przy kościele Św. Audoen’a 7, 8 i 9 listopada.  

8. W biuletynie znajduje się informacja z Forum Polonia nt. Szkolenia w zdobywaniu funduszy na działalność polonijną.

9. Remont okien potrwa co najmniej do końca sierpnia. Prosimy o zachowanie ostrożności w miejscu robót. A także nie zajmowania miejsc w pobliżu rusztowania. Jak już wcześniej ogłaszaliśmy trwa zbiórka na kolejne okno, by wykorzystać stojące rusztowanie. Ofiary na ten cel prosimy składać w zakrystii lub w kopertach z zaznaczeniem: „na okna”.  Do tej pory zebraliśmy € 220. Bóg Zapłać tym wszystkim którzy złożyli ofiarę na ten cel.

10. W pierwszej połowie tego miesiąca zostanie rozpoczęta konserwacja  metalowego płotu przed plebanią. Prace wykona polska firma z Dublina.

11. Sprzątanie kościoła w sobotę 6 września. Proszę o pomoc na godz. 10:00 rano.

12. Wszystkim solenizantom, jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

 

aktualizowano: 2014-09-25

Duszpasterstwo Księży Chrystusowców

St. Audoen Church, 14 High Street Dublin 8,
mob: 087 239 32 35
2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone

projektowanie, design, stron www szczecin, design,branding, projektowanie logo, aplikacje mobilne