Aktualności 27 września 2014 wyświetleń: 2350

XXVI niedziela w ciągu roku

ogłoszenia duszpasterstwa

28. 09. 2014

1. W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca. W I czwartek zapraszamy na Mszę Święta o godz. 19.00 z katechezą nt. Eucharystii i nabożeństwo w int. powołań.
W I piątek Msza Święta ku czci NSPJ i nabożeństwo po Mszy.

2. Rozpoczyna się miesiąc październik – poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej.

3. Od października rozpoczynamy katechezy dla małych dzieci w wieku od 2,5 – do 6 lat. W prowadzenie Katechez Dobrego Pasterza zaangażowani są Anna i Damian Węglowscy oraz Joanna i Rafał Szczypka, więcej informacji w biuletynie.  W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.30 spotkanie organizacyjno-prezentacyjne. Chętnych prosimy o kontakt z katechetami i zabranie formularza zgłoszeniowego z zakrystii.

4. Począwszy od października, w każdą drugą niedzielę miesiąca w salce świętej Anny będą odbywać się spotkanie z policjantami (Gardzistami). Polakami pracującymi w Gardzie, będzie to okazja do zadawania pytań związanych z pracą policji w Irlandii, które mogą dotyczyć emigrantów.

5. Pan Jan Szyszko, student piszący pracę licencjacką na Trinity College w Dublinie, prosi o udzielenie odpowiedzi do ankiety dotyczącej emigracji do Irlandii. Student będzie czekał z ankietami przy wyjściu z kościoła w dzisiejszą i następną niedzielę.

6. Spotkanie Kręgu Żywego różańca w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.30.  Zapraszamy chętnych do włączenia się do tej formy modlitwy.

7. Wszystkim solenizantom, jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

aktualizowano: 2014-10-10